За даними Антимонопольного комітету України (АМКУ), національний оператор мобільного зв’язку - компанія "Київстар" має намір з 18 вересня ввести новий тарифний план, у якому не буде стягуватися плата за з’єднання (ПЗЗ).
На сьогодні від плати за з’єднання відмовилися такі українські оператори мобільного зв’язку: "Golden Telecom", "life:)" і "Beeline". Відсутність ПЗЗ є однією з переваг мобільних операторів, яка дозволяє залучати нових абонентів.
"Київстар" стягує плату за з’єднання в розмірі 27 копійок. При цьому компанія розглядає плату за з’єднання як окрему послугу.
За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
"Київстар" скасує плату за з’єднання
Світ:
"Київстар" стягує плату за з’єднання в розмірі 27 копійок. При цьому компанія розглядає плату за з’єднання як окрему послугу.
За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)