Близько 10 млн. жителів Західної Європи зачепило відключення електрики у ніч на неділю. Декілька регіонів Франції, Німеччини, Італії, Бельгії, Нідерландів, Іспанії та Португалії опинились у повній темряві.
Хоча все могло б бути ще гірше – вся Західна Європа могла взагалі залишитись без світла. Але спрацювала автоматична система слідкування за станом електростанцій, яка стала відключати одного за одним споживачів і знизила завантаження. Ланцюгова реакція почалась з Німеччини. «Вчора ввечері ми провели заплановане відключення лінії високовольтних передач в області Папенбург, щоб забезпечити безпечне проходження по ріці Емс круїзного судна, - повідомив один з представників енергетичного концерну «E.ОН». – Це відключення було узгоджене з нашими західними партнерами по мережі».
На думку експертів, цей захід, який раніше використовували неодноразово, міг створити додаткову напругу у мережі на енергетичну систему Німеччини, інтегровану в загальноєвропейську. Вона і без того була перевантажена через стрімке зростання споживання електрики у зв’язку з різким похолоданням. Найбільше з усіх країн постраждала Франція, де без світла залишилось 5 млн. чоловік. Сотні людей опинились заблокованими у ліфтах, зупинились десятки швидкісних поїздів.
Спеціалісти вважають, що за останні роки у системі безпеки енергопостачання Європи утворились серйозні прогалини через те, що інвестиції у системи передачі електрики зараз не відповідають зростанню її споживання. У Франції це відключення електроенергії стало найбільшим за останні 30 років.
Джерело: «Євроньюз»
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
10 млн. жителів Європи залишились без електрики
Світ:
На думку експертів, цей захід, який раніше використовували неодноразово, міг створити додаткову напругу у мережі на енергетичну систему Німеччини, інтегровану в загальноєвропейську. Вона і без того була перевантажена через стрімке зростання споживання електрики у зв’язку з різким похолоданням. Найбільше з усіх країн постраждала Франція, де без світла залишилось 5 млн. чоловік. Сотні людей опинились заблокованими у ліфтах, зупинились десятки швидкісних поїздів.
Спеціалісти вважають, що за останні роки у системі безпеки енергопостачання Європи утворились серйозні прогалини через те, що інвестиції у системи передачі електрики зараз не відповідають зростанню її споживання. У Франції це відключення електроенергії стало найбільшим за останні 30 років.
Джерело: «Євроньюз»
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)