Росiйська армiя братиме на службу за контрактом громадян держав СНД. Таку пропозицiю мiнiстерства оборони Росії схвалив сьогодні уряд цієї країни, -інформує агенція “Інтерфакс-Україна”.
За словами мiнiстра оборони Сергiя Іванова, громадяни країн СНД, якi захочуть укласти контракт на службу в армiї Росiї на три роки, зможуть потім отримати росiйське громадянство. Нинi представники країн СНД мають право одержати росiйське громадянство через п'ять рокiв.
Це доволі розумний крок із боку керівництва Росії. По-перше, знижується великий дефіцит призовників до лав російської армії. По-друге, Росія отримує в громадяни молодих здорових чоловіків, що дозволить зм'ягчити демографічну кризу в країні.
Нагадаємо, що подібна практика - брати на військову службу іноземців із подальшим наданням їм громадянства - існує в Сполучених Штатах, Франції (відомий “Іноземний легіон”) і деяких інших.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Росiйська армiя поповнюватиметься новобранцями із СНД
Світ:
Це доволі розумний крок із боку керівництва Росії. По-перше, знижується великий дефіцит призовників до лав російської армії. По-друге, Росія отримує в громадяни молодих здорових чоловіків, що дозволить зм'ягчити демографічну кризу в країні.
Нагадаємо, що подібна практика - брати на військову службу іноземців із подальшим наданням їм громадянства - існує в Сполучених Штатах, Франції (відомий “Іноземний легіон”) і деяких інших.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)