Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Найбільший злочин Кремля

19 листопада в Парижі представники українських націоналістичних організацій з ініціативи Наталки і Івана Пастернаків організували маніфестаційний хід з метою вшанування жертв Голодомору 1932-1933 та визнання цього найбільшого злочину Москви геноцидом.
Усі бажаючі взяти участь у процесії збиралися у сквері ім. Тараса Шевченка, що знаходиться біля Української греко-католицької церкви святого Володимира. Окрім українського посла Ю. Сєргєєва були також представники від міської ради і два народних депутати.

Пройшовши набережною Сени, колона направилася до Собору Парижської Богоматері, де була відправлена поминальна служба Божа. Учасники акції несли національні синьо-жовті стяги, щоб продемонструвати червоно-чорний прапор ОУН. Це була ще одна можливість нагади події, пов'язані із звитяжною боротьбою ОУН і УПА.

Паскаль Лянд, Париж, Франція


----------------------------------------------------

В тему:

«Раціоналізація держави»: резолюція Політологічної секції IV Всесвітнього форуму українців

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи