Результати дослідження підтвердили те, про що усі і так здогадувалися
Вживання самогону в деяких (деяких?) регіонах Російської федерації приблизно в 5 разів перевищує вживання горілки. До такого малосенсаційного висновку прийшли вчені під час глибоких досліджень обсягів та особливостей вживання алкогольних напоїв домашнього виготовлення сільським населенням РФ.
Спостереження за 75 піддослідними родинами проводилися в Нижегородській, Воронезькій і Омській областях, - повідомляє Эхо Москвы. Кількість випитого за місяць самогону в середньому на кожного учасника дослідження склала трохи меньше 1.5 літра. При цьому чоловіки випивають більше 2 літрів, а жінки - менше одного, констатує ForUm.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Самогон - напій №1 у РФ
Світ:
Спостереження за 75 піддослідними родинами проводилися в Нижегородській, Воронезькій і Омській областях, - повідомляє Эхо Москвы. Кількість випитого за місяць самогону в середньому на кожного учасника дослідження склала трохи меньше 1.5 літра. При цьому чоловіки випивають більше 2 літрів, а жінки - менше одного, констатує ForUm.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)