Щире обурення діями керівництва Професійної футбольної ліги та Федерації футболу України, що призвели до падіння конкурентоспроможності українських футбольних клубів на європейській арені, деградації футболу в регіонах, засилля низькопробних іноземних гравців і обмеження кількості молодих кадрів у складах провідних клубів, врешті-решт таки вилилося у загальноукраїнський протест українських вболівальників.
Датою цього протесту було обрано 21 січня. У цей день близько півтисячі українських ultras пройшлися маршем по вулиці Грушевського аби висловити своє несхвалення політиці керівництва ФФУ та ПФЛ. Серед активістів „фанівського” руху спротиву були вболівальники з Харкова, Луганська, Чернігова, Луцька, Сімферополя, Львова, Полтави, Білої Церкви, Миколаєва, Борисполя, з Броварів, з Дніпропетровщини, з Тернопільщини, з Івано-Франківщини, із Запоріжжя. І, само собою, було дуже багато фанів київського „Динамо”. Підтримку українським вболівальникам висловили польські і навіть російські фанати.
Прикро, але на акції не було помітно вболівальників „Шахтаря”. Схоже, останніх абсолютно влаштовує стан справ в українському футболі й вони просто не бачать приводу для протесту. Втім, якщо в Донецьку вхід на матч коштує набагато дешевше ніж у Києві, це ще не є підставою стверджувати, що в нашому футбольному господарстві все гаразд.
Біля стадіону „Динамо” імені Валерія Лобановського фанати поклали синьо-жовті квіти до пам’ятника маестро. Далі велелюдна колонна пересунулась до офісу Професійної футбольної ліги, що у Музейному провулку, якраз біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу.
Під час мітингу були оприлюднені ганебні факти, про які зараз не наважується замовчувати навіть брати - Суркіси з Ахметовим та Сафіулліним.
Втім, як відомо, говорити вголос – це одне, а реально щось змінювати – це зовсім інше. Тому футбольні фани і представники патріотичного загалу Києва, що також долучилися до акції, усвідомлюючи, що таки треба діями, а не словами виправляти ситуацію, готові спонукати керівництво ФФУ та ПФЛ робити кардинальні зміни. Перший крок – це оприлюднення листа до Григорія Суркіса та Равіля Сафіулліна з низкою вимог, серед яких є наступні: максимальне обмеження легіонерів у клубах всіх ліг, заборона натуралізації неукраїнців для подальшого залучення останніх до ігор за національну збірну країни, розширити географію проведення міжнародних зустрічей в Україні, припинення проведення матчів Чемпіонату та розіграшу Кубку в робочі дні. Це, як кажуть, „найперша необхідність”, ігнорування якої призведе до невпинного процесу зниження інтересу збоку вболівальників до гри мільйонів на теренах нашої держави.
Втім, є ще один важливий момент, необхідний для активізації фанів під час ігор улюблених команд та національної збірної. Це – оптимізація відносин з працівниками міліції. Тому фани вимагають посилити контроль за діями міліції підчас матчів, забезпечити справедливе покарання тих міліціонерів, які перевищують повноваження.
Лист з вимогами координатори акції мають передати керівництву Професійної футбольної ліги та Федерації Футболу України. Якщо керівництво проігнорує фанатів то, цілком можливо, фанам доведеться діяти більш радикально, приміром, ігнорувати матчі внутрішньої першості і кубка. Адже всім відомо, що футболісти грають для вболівальників, а не тільки для того, аби „набити кишеню” грішми.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Футбольні фанати готові до кінця відстоювати національні інтереси в українському футболі
Світ:
07012101s.jpg
Прикро, але на акції не було помітно вболівальників „Шахтаря”. Схоже, останніх абсолютно влаштовує стан справ в українському футболі й вони просто не бачать приводу для протесту. Втім, якщо в Донецьку вхід на матч коштує набагато дешевше ніж у Києві, це ще не є підставою стверджувати, що в нашому футбольному господарстві все гаразд.
Біля стадіону „Динамо” імені Валерія Лобановського фанати поклали синьо-жовті квіти до пам’ятника маестро. Далі велелюдна колонна пересунулась до офісу Професійної футбольної ліги, що у Музейному провулку, якраз біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу.
Під час мітингу були оприлюднені ганебні факти, про які зараз не наважується замовчувати навіть брати - Суркіси з Ахметовим та Сафіулліним.
Втім, як відомо, говорити вголос – це одне, а реально щось змінювати – це зовсім інше. Тому футбольні фани і представники патріотичного загалу Києва, що також долучилися до акції, усвідомлюючи, що таки треба діями, а не словами виправляти ситуацію, готові спонукати керівництво ФФУ та ПФЛ робити кардинальні зміни. Перший крок – це оприлюднення листа до Григорія Суркіса та Равіля Сафіулліна з низкою вимог, серед яких є наступні: максимальне обмеження легіонерів у клубах всіх ліг, заборона натуралізації неукраїнців для подальшого залучення останніх до ігор за національну збірну країни, розширити географію проведення міжнародних зустрічей в Україні, припинення проведення матчів Чемпіонату та розіграшу Кубку в робочі дні. Це, як кажуть, „найперша необхідність”, ігнорування якої призведе до невпинного процесу зниження інтересу збоку вболівальників до гри мільйонів на теренах нашої держави.
Втім, є ще один важливий момент, необхідний для активізації фанів під час ігор улюблених команд та національної збірної. Це – оптимізація відносин з працівниками міліції. Тому фани вимагають посилити контроль за діями міліції підчас матчів, забезпечити справедливе покарання тих міліціонерів, які перевищують повноваження.
Лист з вимогами координатори акції мають передати керівництву Професійної футбольної ліги та Федерації Футболу України. Якщо керівництво проігнорує фанатів то, цілком можливо, фанам доведеться діяти більш радикально, приміром, ігнорувати матчі внутрішньої першості і кубка. Адже всім відомо, що футболісти грають для вболівальників, а не тільки для того, аби „набити кишеню” грішми.
Сергій Багряний, прес-служба КМО МНК
----------------------------------------------------
В тему:
Олег Блохін: "Чужоземець збере чемодани і поїде"
Збірна України - без чужинців!
Олег Блохін проти засилля чужинців в українському футболі
"О-у-о! Україно, вперед!"
"Україно, забивай!"
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)