Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

До 2015 року 75 відсотків американців матимуть зайву вагу

Дослідження показують, що вже зараз дві третини (66%) можна вважати важкими або товстими, і їхнє число продовжує зростати.
Якщо люди продовжать набирати вагу сьогоднішніми темпами, то до 2015 року ожиріння стане нормою; 75 відсотків дорослих американців матимуть зайву вагу, а 41 відсоток будуть товстунами, попереджують американські дослідники.

Група дослідників з Університету Джона Гопкінса в Балтіморі (Johns Hopkins University in Baltimore) проаналізувала 20 досліджень, опублікованих в журналах а також національний огляд з питань ваги та поведінки. Результати вони опублікували в журналі “Epidemiologic Reviews”.

“Ожиріння – це криза здоров’я суспільства. Якщо зростання ожиріння та надлишкової ваги продовжиться тими ж темпами, то до 2015 року 75 відсотків дорослих американців та приблизно 24 відсотки американських дітей та підлітків матимуть зайву вагу, або взагалі будуть товстунами,” – каже у своєму повідомленні доктор Юфа Ванґ (Dr. Youfa Wang), що очолював дослідження.

Вони використовували для визначення зайвої ваги та ожиріння стандартний медичний показник – так званий індекс маси тіла (body mass index - BMI). Ті, чий індекс перевищує 25 – мають зайву вагу. Ті, чий індекс перевищує 30 – мають ожиріння і через це серйозний ризик хвороб серця, діабету та деяких форм раку.

Дослідження показало, що у 2003-2004 роках 66 відсотків дорослих американців мали зайву вагу або ожиріння. Особливо тривожне, що 80 відсотків чорних жінок старше 40 років мають зайву вагу, а 50 відсотків – ожиріння.

Як свідчать федеральні державні дані, 16 відсотків американських дітей та підлітків мають зайву вагу або ожиріння, і ще 34 відсотки мають небезпеку отримання зайвої ваги.

Кожна з груп поступово важчає, каже Ванґ.

“Наш аналіз показав моделі ожиріння або набору зайвої ваги для різних груп американців,” – каже Мей Бейдун (May Beydoun), що брала участь в дослідженні.

“Схоже, що ожиріння продовжуватиме зростати, і нічого з цим не зробиш. Незабаром воно стане головною причиною смертей в США”


75 percent of Americans overweight by 2015
“Reuters”, 19 липня 2007.

Переклав Володимир Щербина


----------------------------------------------------

В тему:


Арнольд Шварценеггер буде боротися з ожирінням

Homo Americanus: Дитя Епохи Постмодернизму

Британські школи відмовляються від нездорової їжі

Через “Макдональдси” уперше за 100 років діти проживуть менше батьків

Від чого вмирає більшість українців

У тарілках українців усе частіше опиняються генетичні продукти

Євгеніка для України
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи