Прес-служба ЛОО МНК передала нам повний текст послання львівської молоді до всіх провокаторів та виродків московських, що пролунало 24 жовтня біля пам`ятника Степану Бандері:
"Ти, кремля блазень, свинячий ідеолог, кремлівських льохів щур, приший кобилі хвіст в Росії, бородатий маразматик, недовчений політолог, що історії Русі не знаєш, а дурнів московських повчаєш.
На символ влади Володимира зуби не скаль, бо коли тризубом ворогів лякали, по Московії ще пси не бігали.
Ти тоді вернешся в Україну, коли у твоїх єесемських прихвоснів собачі хвости виростуть, а в тебе самого очі з лоба вилізуть. Тебе ми радо під хвіст привітаємо і разом з твоїми провокаторами на одній гіллячці за ногу почіпляємо, щоб кров до мозку прийшла і думати почав, що чиниш.
Бо пам’ятаємо про голод у 33-му, про біломор-канали, про сахаліни і білих ведмедів, про колективи і "соціалістичні норми", про тюрми, табори, енкаведистські "заботи" і "заможне", "веселе" наше життя, що нам Союз приніс, за яким ти так плачеш.
На папері та подумки, а тим паче в Інтернеті будемо з тебе сміятися. Побачимо, який з тебе хоробрий ідеолог і чи зумієш ти голим задом українського їжака вбити.
Тож ні жалю, ні пощади не ждіть від нас, клоуни імперіалістичні. Погроз ваших не боїмося, плюємо на них і сміємося, бо на більше, як пам’ятники паплюжити, ви не здатні. А як заляпаєте ще фарбою таблиці меморіальні, то будете язиком її злизувати. Ви поки що об стіну головою бийтеся, а ми скоро за вас так, як треба, візьмемося, так що штанці погубите, як втікати з України будете. А поки настане той веселий час, поцілуйте під спину нас!"
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Послання "від молоді української Дугіну, Заріфулліну та іншим виродкам та провокаторам московським"
Світ:
07102602s.jpg
На символ влади Володимира зуби не скаль, бо коли тризубом ворогів лякали, по Московії ще пси не бігали.
Ти тоді вернешся в Україну, коли у твоїх єесемських прихвоснів собачі хвости виростуть, а в тебе самого очі з лоба вилізуть. Тебе ми радо під хвіст привітаємо і разом з твоїми провокаторами на одній гіллячці за ногу почіпляємо, щоб кров до мозку прийшла і думати почав, що чиниш.
Бо пам’ятаємо про голод у 33-му, про біломор-канали, про сахаліни і білих ведмедів, про колективи і "соціалістичні норми", про тюрми, табори, енкаведистські "заботи" і "заможне", "веселе" наше життя, що нам Союз приніс, за яким ти так плачеш.
На папері та подумки, а тим паче в Інтернеті будемо з тебе сміятися. Побачимо, який з тебе хоробрий ідеолог і чи зумієш ти голим задом українського їжака вбити.
Тож ні жалю, ні пощади не ждіть від нас, клоуни імперіалістичні. Погроз ваших не боїмося, плюємо на них і сміємося, бо на більше, як пам’ятники паплюжити, ви не здатні. А як заляпаєте ще фарбою таблиці меморіальні, то будете язиком її злизувати. Ви поки що об стіну головою бийтеся, а ми скоро за вас так, як треба, візьмемося, так що штанці погубите, як втікати з України будете. А поки настане той веселий час, поцілуйте під спину нас!"
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)