На українському радіоканалі "Культура" триває дискусія про фіно-угорське майбутнє Російської Федерації. 14 листопада в гостях у ведучого політичної радіопередачі Михайла Сидоржевського побував представник Київського товариства культури народів фіно-пермської групи Ростислав Мартинюк.
Говорили про майбутні вибори в Ґосдуму Російської Федерації, які відбудуться 2 грудня. Проте слухачі, що телефонували до студії, вимагали пояснень: великороси - це фіно-угри чи ні? Хтось говорив про тотальну фіно-угорську гідронімію в центральних областях РФ, іншого хвилювала китайська колонізація Сибіру, а одна із слухачок взагалі хвилин п'ять розповідала про фіно-угорські запозичення в живій великоруській мові.
- Великороси говорять "у мене є", тоді як всі слов'яни - зокрема українці - "я маю". "У мене є" - типова калька з фінського "мінулла він", та інших фінських мов, - не угамовувався анонімний дослідник живої великоруської мови.
- Путін, наскільки я знаю, теж фінською національності, - пробасив хтось в трубку після паузи. - Правда це чи ні?
Мартинюк не став сперечатися про "фінські лаври" Путіна, надто, що за новими даними Президент РФ має не тільки вепське, але й ерзянське коріння - за якимись родичами-шокшанами.
- В Кремлі панує прихована земляцька порука, фіно-угорська в своїй основі, - сказав Мартинюк. - Путіну вигідно мати і фіно-балтійське, і фіно-волзьке коріння - обидві групи широко представлені в московській владі і це допомагає йому відчувати себе упевнено, - вважає Ростислав Мартинюк.
Підсумком фіно-угорської дискусії став спільний висновок, що у фіно-угрів в Російські Федерації велике майбутнє. Власне тому, що майбутнє це – фіно-угорське.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українці розгорнули дискусії щодо походження великоросів
Світ:
07111805s.jpg
- Великороси говорять "у мене є", тоді як всі слов'яни - зокрема українці - "я маю". "У мене є" - типова калька з фінського "мінулла він", та інших фінських мов, - не угамовувався анонімний дослідник живої великоруської мови.
- Путін, наскільки я знаю, теж фінською національності, - пробасив хтось в трубку після паузи. - Правда це чи ні?
Мартинюк не став сперечатися про "фінські лаври" Путіна, надто, що за новими даними Президент РФ має не тільки вепське, але й ерзянське коріння - за якимись родичами-шокшанами.
- В Кремлі панує прихована земляцька порука, фіно-угорська в своїй основі, - сказав Мартинюк. - Путіну вигідно мати і фіно-балтійське, і фіно-волзьке коріння - обидві групи широко представлені в московській владі і це допомагає йому відчувати себе упевнено, - вважає Ростислав Мартинюк.
Підсумком фіно-угорської дискусії став спільний висновок, що у фіно-угрів в Російські Федерації велике майбутнє. Власне тому, що майбутнє це – фіно-угорське.
ОК, Комінарод.ру
--------------------------------------
В тему:
Відродження фінської Євразії
Країна Моксель, або чому московитів почали називати кацапами
Доля вепсів у Росії
Позичена самобутність
До питання походження «великого и могучего»
Екс-басист ДДТ закликає створити Іжорський Національний Округ
Фінляндія хоче забрати у Росії Карелію
Молодь Росії спивається
Москва змінює колір
Ісламізація Москви. Карма
Етнополітична карта світу 21 століття
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)