МЗС України наполягатиме на початку переговорів із РФ про підготовку до поступового виведення Чорноморського флоту Росії з території України. Про це в інтерв`ю тижневику «Дзеркало тижня» сказав міністр закордонних справ України Володимир ОГРИЗКО.
«Безумовно, вивести таку військову силу як флот - справа не півроку й навіть не року. Все має бути добре підготовлено. Й ми б хотіли, щоб це виведення було проведено цивілізовано. Щоб після нього не залишилися казарми й будови, непридатні для подальшого використання. Ми хотіли б, щоб усе було проведено розумно, продумано, щоб після виведення флоту в нас були нормальні умови для використання нашого майна. Адже сьогодні російська сторона користується, нагадаю, українським майном. Ми не хотіли б, щоб після виведення якісь території виявилися забрудненими, не хотіли б, щоб залишалися якісь проблеми, пов`язані з питаннями про власність тих або інших об`єктів, які з`явилися після того, як були підписані угоди, не хотіли б, щоб було знищено майно, що належить нашій державі», - сказав В.ОГРИЗКО.
«Тому ми, безумовно, наполягатимемо на тому, щоб почати переговори про підготовку до поступового виведення російського військового контингенту. Наші фахівці займаються відповідними розрахунками, вони свідчать про те, що якийсь запас часу в нас ще є, але він дуже невеликий», - підкреслив він.
Міністр припускає, що після наступного засідання відповідної підкомісії (заплановано на 24 січня в Москві – УНІАН) сторони зможуть перейти до деяких практичних кроків для того, щоб цей процес прискорити.
УНІАН
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Виведення Чорноморського флоту РФ треба готувати
Світ:
«Тому ми, безумовно, наполягатимемо на тому, щоб почати переговори про підготовку до поступового виведення російського військового контингенту. Наші фахівці займаються відповідними розрахунками, вони свідчать про те, що якийсь запас часу в нас ще є, але він дуже невеликий», - підкреслив він.
Міністр припускає, що після наступного засідання відповідної підкомісії (заплановано на 24 січня в Москві – УНІАН) сторони зможуть перейти до деяких практичних кроків для того, щоб цей процес прискорити.
УНІАН
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)