Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Знамення

21 лютого рано-вранці жителі Землі зможуть спостерігати останнє до 2010 року повне місячне затемнення, під час якого можна буде стежити за тінню нашої планети, яка накриватиме Місяць.
Завтрашнє 3, 5-годинне затемнення буде добре видно майже на всій території планети, за винятком азіатських країн та Австралії.

За розрахунками вчених, унікальне явище почнеться о 3:43 за київським часом і завершиться о 7 годині 9 хвилин. Повністю закритим місяць перебуватиме в період з 5:01 до 5:51.

Місячне затемнення спостерігається на половині території Землі, де на момент цього унікального явища - ніч. Відбувається місячне затемнення у той момент, коли Сонце, Місяць і Земля опиняються на одній лінії, причому наша планета - у центрі.

Астрономи повідомляють, що максимальна теоретично можлива тривалість повної фази місячного затемнення становить 108 хвилин. Слід зазначити, що навіть під час повного затемнення Місяць не зникає повністю, він просто стає темно-червоним. Це пояснюється тим, що Місяць навіть у фазі повного затемнення продовжує висвітлюватися.

Нагадаємо, що попереднє повне місячне затемнення відбулося 28 серпня 2007 року, а от наступне трапиться 21 грудня 2010 року.


За матеріалами CyberSecurіty

--------------------------------------
В тему:

Не бійтеся п’ятниці 13-го

Підстави оновлення Арійського календаря

Перехід 21—22 березня: Арійський Новий рік (Нова Паска)
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи