Це викликано тим, що: 1. Ми живемо в Європі 2. Більшу частину обладнання ми купуємо через європейських постачальників 3. А чому б ні ?
Долар - Bye Bye. Здрастя, Euro!
Світ:
Це викликано тим, що:
1. Ми живемо в Європі
2. Більшу частину обладнання ми купуємо через європейських постачальників
3. А чому б ні ?
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)