Весна... Здавна наші предки надавали цій порі року особливого сакрального значення. "Весна, весна красна, прийди, весна, з радiстю, з великою милiстю: з льоном високим, коренем глибоким, з хлiбами пишними" - закликали вони весну. Закликали, бо щастя в ній вбачали, сил з неї брали, сил на перемогу Добра!
Весна – це пробудження, це воскресіння, нове життя; що дарує його нам Сонце з Землею рідною. Весна - то птахи, що повертають додому з вирію, молячи Бога про благодать, несучи шалену волю, що її предки нам заповіли; несучи благодать Творця, відмикаючи двері до вирію. Весна то боротьба Світла з темрявою! Боротьба важка, виснажлива! Весна то тріумф Світла, перемога Його! Весна, то жайворони, що славлять життя, що славлять перемогу Світла над темрявою; весна це благодатна Земля, що Вона врожай родить люду своєму. Весна - пора кохання! Весна – то продовження Роду, то вродини життя нового! Весна – то народження-іменини Природи самої, то воскресіння Господнє! Весна - то Перемога! Перемога Світла! І як Гавриїл, що розриває хмари та б`є блискавками своїми силу нечисту, так і ми маємо бити ту нечисть, що і всередині нас вона є; буянити, як зелені трави; жити, радіти, вдосконалюватись, перемагати!
І нині весна радість приносить люду, хоч далеко вже пращури праведні, і ми не ті, і від коріння свого, і від Природи, від Землі-Матінки та від Бога відреклся; та все ж щось буянить в душі! Щось радість рече! Таки не вмерли ще, і живі ще будемо, аби весна нас благодаттю накрила, аби не втратили ми ту весну в собі! І ніхто, ніхто з тих хто нищить нас, нищить чи то від задумів злих, чи то від халатності у бажанні наживи; та ж ніхто з них Світло не переможе, не переможе весну! Ще настане наша Національна Весна! Ще воскреснимо ми! Як наші діди воскресали в душі на герць йдучи, як сам Бог воскрес, так і ми! Поживемо ще! Бо після зими сплячої та холодної весна обов`язково настає! І перемагає та весна смерть всяку! Бо смерть це момент, життя праведних – вічність!
Саме весною почалося грандіозне українське повстання, радість українського буття та оздоровлення національного організму, що добуло назву Коліївщина. Навесні 1768 року у Холодному Яру запорізький козак Максим Залізняк зібрав повстанців-гайдамаків, які обрали його козацьким полковником. Там святили вої-колії зброю свою, звідти йшли на праведну битву зі злом! Там воскресла Україна навесні, там життям забуянила, разом з Природою-Матінкою! Бо нема нічого поза Природою! І ведуть нас Шляхи Священі туди, в ті місця святі, кличе нас туди щось, кличе виєм вовчим, кличе сонячним променем пробудитись та славно погуляти навесні! Кличе радіти і жити, кличе до відплати тим, хто не дає жити нам!
І ми ще підем! Погуляємо ще! Ще «повіє огонь новий з Холодного Яру»! Хай так і буде! І настане то, як тільки Бог сам побачить, що достойні ми Честі тої – бути господарями на землі своїй, що достойні ми пробудитись! І не покине тоді Господь нас, і пращури наші нам допоможуть! А поки...
Поки пробудіть весну ту в собі! Пробудіть Коліївщину! Починаймо Коліївщину в собі! В кожному з нас! Оголосіть війну всьому, що хоче Вашого знищення! Почніть з себе самого! З вад своїх. Зі звичок руйнівних та з характеру свого недоліків, з вад тіла, духу та розуму! Вдосконалюйтесь! Вбийте лінь! Знищіть все негативне! І не забувайте гострити списи і лагодити самопали, бо настане ще Українська Національна Весна! Слава Нації!
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Любов, Весна, Коліївщина !!!
Світ:
20070228075410_dscf4685.jpg
І нині весна радість приносить люду, хоч далеко вже пращури праведні, і ми не ті, і від коріння свого, і від Природи, від Землі-Матінки та від Бога відреклся; та все ж щось буянить в душі! Щось радість рече! Таки не вмерли ще, і живі ще будемо, аби весна нас благодаттю накрила, аби не втратили ми ту весну в собі! І ніхто, ніхто з тих хто нищить нас, нищить чи то від задумів злих, чи то від халатності у бажанні наживи; та ж ніхто з них Світло не переможе, не переможе весну! Ще настане наша Національна Весна! Ще воскреснимо ми! Як наші діди воскресали в душі на герць йдучи, як сам Бог воскрес, так і ми! Поживемо ще! Бо після зими сплячої та холодної весна обов`язково настає! І перемагає та весна смерть всяку! Бо смерть це момент, життя праведних – вічність!
Саме весною почалося грандіозне українське повстання, радість українського буття та оздоровлення національного організму, що добуло назву Коліївщина. Навесні 1768 року у Холодному Яру запорізький козак Максим Залізняк зібрав повстанців-гайдамаків, які обрали його козацьким полковником. Там святили вої-колії зброю свою, звідти йшли на праведну битву зі злом! Там воскресла Україна навесні, там життям забуянила, разом з Природою-Матінкою! Бо нема нічого поза Природою! І ведуть нас Шляхи Священі туди, в ті місця святі, кличе нас туди щось, кличе виєм вовчим, кличе сонячним променем пробудитись та славно погуляти навесні! Кличе радіти і жити, кличе до відплати тим, хто не дає жити нам!
І ми ще підем! Погуляємо ще! Ще «повіє огонь новий з Холодного Яру»! Хай так і буде! І настане то, як тільки Бог сам побачить, що достойні ми Честі тої – бути господарями на землі своїй, що достойні ми пробудитись! І не покине тоді Господь нас, і пращури наші нам допоможуть! А поки...
Поки пробудіть весну ту в собі! Пробудіть Коліївщину! Починаймо Коліївщину в собі! В кожному з нас! Оголосіть війну всьому, що хоче Вашого знищення! Почніть з себе самого! З вад своїх. Зі звичок руйнівних та з характеру свого недоліків, з вад тіла, духу та розуму! Вдосконалюйтесь! Вбийте лінь! Знищіть все негативне! І не забувайте гострити списи і лагодити самопали, бо настане ще Українська Національна Весна! Слава Нації!
В тему:
Вони повернуться!
Новий окупант – нова повстанська формація, або Партизанка – FOREVER!
Козак Мамай у пошуках Грааля
Справжня Народна Самооборона. Досвід американської демократії
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)