Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Нафта подорожчає вдвічі

Світ:

До 2012 року барель нафти коштуватиме 225 доларів. Про це заявили експерти Канадського імперського комерційного банку (CIBC — Canadian Imperial Bank of Commerce). І це при тому, що нинішня ціна в 115–120 доларів вже здається непомірною.

Видобуток нафти практично не росте, досяжних родовищ все менше, а попит збільшується невблаганно. Чи не головна загроза виходить від автомобілістів — вони споживають до половини всієї нафти. При цьому минулого року в Росії продаж автомобілів зріс на 60 %, у Китаї — на 20 %.

А індійці погрожують масово пересісти з велосипедів на над-дешеві автомобілі «Тата Нано» (Tata Nano) — це буде потужнім ударом по нафтових резервах.
 



В тему:

Країни-нафтовидобувачі відмовляються від долара

Земля майже вичерпала свої ресурси. Час починати цивілізаційний Перехід

Секретні висновки Пентагону були опубліковані в українському журналі “Перехід-IV”

Запаси питної води у світі скорочуються

Урбанізація=смерть! Забудова=геноцид!

Cвітова атмосфера забруднюється в три рази сильніше, ніж вважалося

Біопаливо шкідливіше, ніж нафта та газ

Найдешевший в світі автомобіль продаватиметься в Індії
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи