Післявеликодні дні для Львова виявляться полум’яними. Західну столицю відвідає «Мотор’ролла» у повному складі. Причина, чому хмельницькі музиканти доїдатимуть паску у місті Лева, дуже прагматична – зйомки кліпу на нову пісню «Полум’я», яка уже стартувала у радіочартах і тепер чекає на своє відеопідкріплення.
У випадку з цим відео, багато що для «Мотор’ролли» буде вперше. А головне, що вперше вони спробують попрацювати з режиссером Тарасом Химичем (робота з Тартаком, ФлайzZzою, ТНМК, Гайдамаками) який сам є львів’янином, а тому вибір місця був певною мірою прогнозованим.
Зйомки триватимуть два дні – 29 і 30-го квітня. 29-го числа, у вівторок, знімальний майданчик розташується у Палаці Потоцьких, що у центрі міста. Там група відзніме основну частину сценарію, за яким живі образи виконавців переплітатимуться з персонажами полотен, розвішаних на стінах палацу. Наступного дня роботу продовжать просто неба на вуличках Львова.
Як обіцяє лідер «Мотор’ролли», Сергій (Сєня) Присяжний, буде багато вогню і різних наворотів, оцінити які глядач зможе вже у другій половині травня, коли буде остаточно готове відео на пісню "Полум’я".
Пісня «Полум’я» – останній сингл з нового альбому «Мотор’ролли», робоча назва якого «Кольорові Сни». Запис композиції забрав у групи кілька місяців, а остаточний варіант пісні зводили в Канаді і до цього процесу своїх рук і мізків доклав Ed Krautner – відомий у музичних колах саундпродюсер, який працював з такими знаменитостями як Avril Lavigne, Nickelback і Sum 41.
Якщо у Вас буде можливість і бажання потрапити на зйомки кліпу, будь ласка, звертайтеся до Богдана Гловацького. Тел.: +380675086272.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
«Мотор’ролла». Зйомки кліпу на пісню «Полум’я»
Світ:
08041004s.jpg
Зйомки триватимуть два дні – 29 і 30-го квітня. 29-го числа, у вівторок, знімальний майданчик розташується у Палаці Потоцьких, що у центрі міста. Там група відзніме основну частину сценарію, за яким живі образи виконавців переплітатимуться з персонажами полотен, розвішаних на стінах палацу. Наступного дня роботу продовжать просто неба на вуличках Львова.
Як обіцяє лідер «Мотор’ролли», Сергій (Сєня) Присяжний, буде багато вогню і різних наворотів, оцінити які глядач зможе вже у другій половині травня, коли буде остаточно готове відео на пісню "Полум’я".
Пісня «Полум’я» – останній сингл з нового альбому «Мотор’ролли», робоча назва якого «Кольорові Сни». Запис композиції забрав у групи кілька місяців, а остаточний варіант пісні зводили в Канаді і до цього процесу своїх рук і мізків доклав Ed Krautner – відомий у музичних колах саундпродюсер, який працював з такими знаменитостями як Avril Lavigne, Nickelback і Sum 41.
Якщо у Вас буде можливість і бажання потрапити на зйомки кліпу, будь ласка, звертайтеся до Богдана Гловацького. Тел.: +380675086272.
В тему:
Мотор’ролла запалює Полум’я
Про гурт «Мотор’ролла» (аудіофрагменти пісень)
«8 колір» (відео)
«Я собі гуля» (відео)
Офіційний сайт гурту “Мотор’ролла”
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)