Незабаром Сполучені Штати та Європейський Союз можуть укласти угоду про обмін персональними даними своїх громадян, пише The New York Times. Зокрема, спецслужби США і Європи зможуть запрошувати і надавати один одному такі особисті відомості громадян, як дані про кредитні картки та інформація про пересування по світу і про діяльність в інтернеті.
Ця угода може стати справжнім дипломатичним проривом в переговорах між Вашингтоном і Брюсселем щодо збору конфіденційних даних і, як очікується, допоможе "в боротьбі з транснаціональною злочинністю і тероризмом".
Американські міністерства національної безпеки, юстиції і закордонних справ почали вести переговори з європейськими відомствами в лютому 2007 року. Одне з невирішених по сьогоднішній день питань стосується того, чи зможуть європейські громадяни відповідно до закону США про вторгнення в особисте життя (US Privacy Act of 1974) подавати до суду на американський уряд за неправильне використання конфіденційної інформації. Адміністрація Джорджа Буша всіляко опирається цьому і посилається на те, що Privacy Act дає право подавати до суду тільки громадянам США, але ніяк не іноземцям. Таким чином, виникає вірогідність того, що закон може бути відправлений до Конгресу на доопрацювання.
Коли саме може бути укладена угода між США і ЄС, поки не ясно. Відомо лише, що адміністрація Джорджа Буша має намір підписати документ до того, як в січні нинішній президент США складе з себе повноваження голови держави. У будь-якому випадку, набуття чинності договору можливе тільки після того, як свою згоду дадуть всі країни - члени Євросоюзу.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
США та ЄС обговорюють можливість обміну персональними даними своїх громадян
Світ:
08070103e.jpg
Американські міністерства національної безпеки, юстиції і закордонних справ почали вести переговори з європейськими відомствами в лютому 2007 року. Одне з невирішених по сьогоднішній день питань стосується того, чи зможуть європейські громадяни відповідно до закону США про вторгнення в особисте життя (US Privacy Act of 1974) подавати до суду на американський уряд за неправильне використання конфіденційної інформації. Адміністрація Джорджа Буша всіляко опирається цьому і посилається на те, що Privacy Act дає право подавати до суду тільки громадянам США, але ніяк не іноземцям. Таким чином, виникає вірогідність того, що закон може бути відправлений до Конгресу на доопрацювання.
Коли саме може бути укладена угода між США і ЄС, поки не ясно. Відомо лише, що адміністрація Джорджа Буша має намір підписати документ до того, як в січні нинішній президент США складе з себе повноваження голови держави. У будь-якому випадку, набуття чинності договору можливе тільки після того, як свою згоду дадуть всі країни - члени Євросоюзу.
Ельвіра Кошкіна, Компьюлента
В тему:
У Швеції дозволили прослуховування телефонів і перевірку електронної пошти
«Великий брат» британських підлітків
Шенген націлився на пальці
Британським злочинцям будуть вживлювати мікрочіпи
Великий Брат пам’ятає про тебе
Американцям почали вшивати мікрочіпи для стеження
Справжня Народна Самооборона. Досвід американської демократії
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)