Сімферополь. 22 липня. УНІАН. У Ялті сьогодні почалося показове знесення 3-поверхового будинку, самовільно побудованого в одному з районів міста, недалеко від моря. Його власники чинять активний опір.
Про це кореспонденту УНІАН телефоном повідомила прес-секретар мера Ялти Тетяна АГАРКОВА.
За її словами, будинок зносять за програмою боротьби з самобудами, прийнятою в Ялті 2006 року. Знесення будинку відбувається за рішенням суду.
«Будівля збудована взагалі без жодних документів, - сказала Т.АГАРКОВА. - Будинок, судячи з планування приміщень, явно призначений під здачу відпочивальникам». Сусіди підтримують рішення про знесення будинку, оскільки його власники поводилися «абсолютно по-хамськи».
«Рішення суду 2006 року є, весь цей час відбувалися розгляди, постанова відділу державної виконавчої служби, виконавчий лист є, але з великими зусиллями все це проводилося (знесення будинку – УНІАН)», - сказала прес-секретар мера Ялти. Так, власник будинку сьогодні спробував нацькувати собак на бійців «Беркута» і журналістів, правоохоронцям довелося зробити попереджувальний постріл у повітря. «Тобто сьогодні аж до стрілянини попереджувальної в повітря доходило, цькування собаками. Власник самовільного побудованого будинку перерізував шланг газового балона – пішов газ, була реальна загроза всього, що завгодно», - сказала Т.АГАРКОВА.
Вона зазначила, що сьогодні знесення будови тільки почалося, воно триватиме ще протягом кількох днів. «Всі налаштовані дуже рішуче: прибрати цю будівлю», - наголосила Т.АГАРКОВА.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
У Ялті власники самобуду нацьковують на "Беркут" собак
Світ:
99990000.jpg
Про це кореспонденту УНІАН телефоном повідомила прес-секретар мера Ялти Тетяна АГАРКОВА.
За її словами, будинок зносять за програмою боротьби з самобудами, прийнятою в Ялті 2006 року. Знесення будинку відбувається за рішенням суду.
«Будівля збудована взагалі без жодних документів, - сказала Т.АГАРКОВА. - Будинок, судячи з планування приміщень, явно призначений під здачу відпочивальникам». Сусіди підтримують рішення про знесення будинку, оскільки його власники поводилися «абсолютно по-хамськи».
«Рішення суду 2006 року є, весь цей час відбувалися розгляди, постанова відділу державної виконавчої служби, виконавчий лист є, але з великими зусиллями все це проводилося (знесення будинку – УНІАН)», - сказала прес-секретар мера Ялти. Так, власник будинку сьогодні спробував нацькувати собак на бійців «Беркута» і журналістів, правоохоронцям довелося зробити попереджувальний постріл у повітря. «Тобто сьогодні аж до стрілянини попереджувальної в повітря доходило, цькування собаками. Власник самовільного побудованого будинку перерізував шланг газового балона – пішов газ, була реальна загроза всього, що завгодно», - сказала Т.АГАРКОВА.
Вона зазначила, що сьогодні знесення будови тільки почалося, воно триватиме ще протягом кількох днів. «Всі налаштовані дуже рішуче: прибрати цю будівлю», - наголосила Т.АГАРКОВА.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)