З 2005-го по 2007 р. між українською державою і Microsoft діяла масштабна угода, за якою корпорація надавала держорганам істотну знижку, близько 60%, а ті у свою чергу намагались якнайшвидше легалізувати своє піратське ПЗ. Але через недостатнє фінансування угоду не вдавалося виконувати. Запланована легалізація не була здійснена в повному обсязі. Угода втратила силу після закінчення терміну її дії.
Як сказав недавно замглави Держдепартаменту інтелектуальної власності Володимир Дмитришин, зараз ведеться велика робота для того, щоб таки укласти з Microsoft аналогічну угоду. «Якщо ми цього року отримаємо від держави гроші, то проситимемо у Microsoft знижку не меншу, ніж була раніше», - відзначив він.
Втім, в самому Microsoft, очевидно, поки не бачать можливості для масштабних угод з українською державою. «Ми вже мали досвід роботи з українськими держструктурами. Але зараз ми не маємо наміру укладати подібні масштабні контракти. Робитимемо це поетапно: від міністерства до міністерства», - каже Ерік Франке, генеральний директор Microsoft в Україні.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Microsoft припиняє масштабну співпрацю з Україною
Світ:
08101705e.jpg
Втім, в самому Microsoft, очевидно, поки не бачать можливості для масштабних угод з українською державою. «Ми вже мали досвід роботи з українськими держструктурами. Але зараз ми не маємо наміру укладати подібні масштабні контракти. Робитимемо це поетапно: від міністерства до міністерства», - каже Ерік Франке, генеральний директор Microsoft в Україні.
В тему:
Чи є ще щось крім Windows?
Чи прийме Ющенко "троянського коня" від Microsoft?
Український комп’ютер: сучасний стан і перспективи
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)