Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

З метою перетнути Атлантику з іспанського порту Кадіс стартувала українська яхта “Марія”

Світ:

7 серпня з іспанського порту Кадіс стартувала українська яхта “Марія” з метою перетнути Атлантику. Вперше жителі нашої країни вирішили вирушити в подорож водами океану на парусній яхті. Три харків’янина – Микола СИТНИК, Володимир ГЕЛЬМІЛЬ і Сергій ПОТЄМКОВ– присвячують цей перехід 350-річчю рідного міста.
Ця подорож проходитиме в два етапи. Перший етап плавання завершиться в американському місті Нью-Йорк, берегів якого команда планує досягти за п’ять тижнів, відвідавши ряд світових портів.

Яхта “Марія” знаходитиметься в водах Нью-Йорка до літа наступного року. Напередодні святкування дня міста екіпаж має намір пройти на яхті внутрішніми водами США до міста-побратима Харкова Цинцинатті.

Три рази на тиждень члени команди виходитимуть на зв’язок через радіостанцію в Харкові “Нова хвиля”, де мають намір детально розповідати про плавання. Також мандрівники проводитимуть вікторини для слухачів радіо.


----------------------------------------------------

В тему:

Яхта “Альціона” повернулася до Одеси
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи