7 серпня з іспанського порту Кадіс стартувала українська яхта “Марія” з метою перетнути Атлантику. Вперше жителі нашої країни вирішили вирушити в подорож водами океану на парусній яхті. Три харків’янина – Микола СИТНИК, Володимир ГЕЛЬМІЛЬ і Сергій ПОТЄМКОВ– присвячують цей перехід 350-річчю рідного міста.
Ця подорож проходитиме в два етапи. Перший етап плавання завершиться в американському місті Нью-Йорк, берегів якого команда планує досягти за п’ять тижнів, відвідавши ряд світових портів.
Яхта “Марія” знаходитиметься в водах Нью-Йорка до літа наступного року. Напередодні святкування дня міста екіпаж має намір пройти на яхті внутрішніми водами США до міста-побратима Харкова Цинцинатті.
Три рази на тиждень члени команди виходитимуть на зв’язок через радіостанцію в Харкові “Нова хвиля”, де мають намір детально розповідати про плавання. Також мандрівники проводитимуть вікторини для слухачів радіо.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
З метою перетнути Атлантику з іспанського порту Кадіс стартувала українська яхта “Марія”
Світ:
Яхта “Марія” знаходитиметься в водах Нью-Йорка до літа наступного року. Напередодні святкування дня міста екіпаж має намір пройти на яхті внутрішніми водами США до міста-побратима Харкова Цинцинатті.
Три рази на тиждень члени команди виходитимуть на зв’язок через радіостанцію в Харкові “Нова хвиля”, де мають намір детально розповідати про плавання. Також мандрівники проводитимуть вікторини для слухачів радіо.
----------------------------------------------------
В тему:
Яхта “Альціона” повернулася до Одеси
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)