Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«У березні або квітні долар впаде до 2-2,5-3 гривень»

Світ:

Заявив 18 грудня Едуард Багіров - голова правління міжнародної правозахисної організації «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» на прес-конференції «Оглядача» conf.oboz.ua.
«Що стосується курсу. Долар штучно завищений спекулянтами. У мене була неофіційна інформація про те, що при купівлі-продажу долара Національний банком є «чорні» гравці, які на цьому заробляють мільярди.

Мій прогноз: у березні або квітні долар впаде до 2-2,5-3 гривень. Економіка Штатів має певні проблеми. Окрім цього, багато держав, які тримають свої національні резерви (Китай, Росія, арабські країни) в американській валюті, найближчим часом відмовлятимуться від цього.

Більше того, недооцінена реальна вартість гривні. Тому на сьогоднішній день опускання гривні «нижче за плінтус» я вважаю економічно необгрунтованим. Долар впаде. І знову постраждають люди.

Тому я не рекомендував би людям сьогодні віддавати свої останні гривні і купувати долари, які через два-три місяця подешевшають, як мінімум, в чотири рази».


В тему:

Влада здала національну валюту на догоду МВФ

Третій Гетьманат і кредити МВФ. Тріллер

Паразити

Юрій Сидоренко: «Кризи немає»


В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи