На гарячу лінію ТСН надійшло повідомлення, що у підземному переході правоохоронці жорстоко б’ють літнього чоловіка. На його захист стали кількадесят перехожих.
Усе сталося в звичайному київському підземному переході. За словами свідків, міліція побила літнього чоловіка – спочатку вдарила головою об стінку, а потім повела у відділення в підземці.
“Його взяли за руку і головою вдарили об стінку. Вдарили дуже сильно… Йому розбили голову і у нього побігла кров”,- розповідає свідок затримання.
Причин конфлікту свідок не знає – каже, йому байдуже, чим провинився літній чоловік. Але його, і ще кількадесят перехожих, обурила жорстокість правоохоронців. Тож вони стали на захист затриманого.
“Його забрали в машину – в машину грузили не по-людські, а по-звірські. Він каже: я чорнобилець, а вони його запресували в машину, закрили двері і поїхали. Нас нікого до машини не підпускали і не сказали куди його повезли”,- додає свідок.
За офіційною версією, п’яний перехожий накинувся на міліціянтів з нецензурною лайкою. На зауваження правоохоронців він, начебто, не відреагував, тож міліція його й затримала.
У кабінеті керівника районного відділення МВС журналістам ТСН вдалося почути версію самого винуватця скандалу. Його доставили після медичного обстеження.
“До мене пристали, що у мене сумки якісь важкі… А я від батька лише картоплю віз”,- виправдовується затриманий і показує скривавлені руки після наручників.
Самі правоохоронці розбитий ніс і інші тілесні ушкодження затриманого пояснюють тим, що чоловік чинив опір.
Показують і резолюцію лікаря - кидався із кулаками під час обстеження.
У прес-службі столичної міліції кажуть, що в міліціянтів робота така: якщо хтось поводиться неадекватно - затримувати. Без застосування сили це вдається нечасто. І дивуються - українці, мовляв, готові захищати правопорушників, але чомусь не хочуть чути голос правоохоронців.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
У Києві правоохоронці жорстоко побили літнього чоловіка
Світ:
09011507a.jpg
“Його взяли за руку і головою вдарили об стінку. Вдарили дуже сильно… Йому розбили голову і у нього побігла кров”,- розповідає свідок затримання.
Причин конфлікту свідок не знає – каже, йому байдуже, чим провинився літній чоловік. Але його, і ще кількадесят перехожих, обурила жорстокість правоохоронців. Тож вони стали на захист затриманого.
“Його забрали в машину – в машину грузили не по-людські, а по-звірські. Він каже: я чорнобилець, а вони його запресували в машину, закрили двері і поїхали. Нас нікого до машини не підпускали і не сказали куди його повезли”,- додає свідок.
За офіційною версією, п’яний перехожий накинувся на міліціянтів з нецензурною лайкою. На зауваження правоохоронців він, начебто, не відреагував, тож міліція його й затримала.
У кабінеті керівника районного відділення МВС журналістам ТСН вдалося почути версію самого винуватця скандалу. Його доставили після медичного обстеження.
“До мене пристали, що у мене сумки якісь важкі… А я від батька лише картоплю віз”,- виправдовується затриманий і показує скривавлені руки після наручників.
Самі правоохоронці розбитий ніс і інші тілесні ушкодження затриманого пояснюють тим, що чоловік чинив опір.
Показують і резолюцію лікаря - кидався із кулаками під час обстеження.
У прес-службі столичної міліції кажуть, що в міліціянтів робота така: якщо хтось поводиться неадекватно - затримувати. Без застосування сили це вдається нечасто. І дивуються - українці, мовляв, готові захищати правопорушників, але чомусь не хочуть чути голос правоохоронців.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)