Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Розроблена перша автомагнітола, здатна приймати інтернет-радіо

Новинка була представлена німецьким виробником автомобільного устаткування Blaupunkt і австралійським интернет-агрегатором miRoamer на виставці CES 2009.
Для підключення до Інтернету необхідний мобільний телефон з 3G data plan. Як тільки автолюбитель сяде в машину, телефон і магнітола всі зроблять автоматично. Телефон використовується лише для підключення — призначені для користувача налаштування зберігаються в радіоприймачі, повідомляє www.afp.com.

Джордж Партімос, директор miRoamer, вважає, що середній користувач освоюватиме до двох гігабайтів радіоданих на місяць.

Пристрій, що позначається як Blaupunkt 600i, з’явиться в магазинах Північної Америки і Європи в другій половині року. Орієнтовна ціна — 399 доларів.

Повідомляється, що до новинки виявили цікавість цілий ряд автовиробників (хто саме, не уточнюється). Перші автомобілі з вбудованою інтернет-магнітолою повинні з’явитися вже наступного року.


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи