У ставку поблизу Одеського нафтопереробного заводу є два крокодили. Про це повідомив заступник начальника міського управління з надзвичайних ситуацій Віктор Олійник.
Нагадаємо: вдень рятувальники відправилися на пошуки рептилії, яку побачили рибалки. Як розповів Олійник, водолази, спостерігаючи за твариною завдовжки приблизно 1,5 м, виявили іншу — завдовжки до 3 м, повідомляють «Вiкна-Одеса».
Виловити крокодилів не вдалося. Біля водоймища виставлено міліційний пост, встановлено табличку, яка сповіщає про небезпеку. Одеситів і гостей міста закликають не купатися і не ловити рибу у цьому ставку. Рятувальники завтра продовжать спроби спіймати рептилії і сподіваються, що у найближчий день це вдасться.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
В одеському ставку виявили триметрового крокодила
Світ:
09062401a.jpg
Виловити крокодилів не вдалося. Біля водоймища виставлено міліційний пост, встановлено табличку, яка сповіщає про небезпеку. Одеситів і гостей міста закликають не купатися і не ловити рибу у цьому ставку. Рятувальники завтра продовжать спроби спіймати рептилії і сподіваються, що у найближчий день це вдасться.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)