Лідер ВО Свобода Олег Тягнибок заявив, що трагедія в Марганці Дніпропетровської області може стати "першою ластівкою" в низці подібних інцидентів вже найближчим часом.
"Попри інформаційну блокаду, багаторічні проповіді "політкоректності" і примусове насадження "толерантності" до іноземців, правда про трагедію прорвалася назовні", - зазначив Тягнибок.
На його думку, спроба правоохоронних органів "видати вбивство молодого сержанта за звичайну побутову бійку і приховати конфлікт на грунті ненависті до українців не принесли результату".
"Реакція українців Марганцю стала сюрпризом як для непроханих гостів, так і для представників влади, за сприяння якої вірменська меншина протягом багатьох років почувалася господарем у місті і зухвало демонструвала своє зневажливе ставлення до корінних мешканців. Українці нарешті відродили кращі козацькі традиції Запорізької Січі, і дали рішучу відсіч приїжджим на вулицях рідного міста", - заявив лідер Свободи.
Водночас, зазначив Тягнибок, незалежно від того, як завершиться справа про вбивство міліціонера, за його словами, сьогодні з упевненістю можна констатувати низку вкрай небезпечних тенденцій.
"Завдяки потуранню демоліберальної влади і політики Брюсселя з перетворення України на багатонаціональний смітник Європи, на території нашої держави, особливо в південно-східних регіонах, формуються справжні гетто іноземців, які активно освоюють український життєвий простір", - заявив Тягнибок.
Більше того, за його словами, "ментальні, соціальні і культурні відмінності між мігрантами і автохтонним населенням приводять до зростання міжнаціональної напруги, а небажання правоохоронних органів захищати українців від агресії іноземців призводить до трагічних наслідків".
"Виходячи з цього, на превеликий жаль, доведеться констатувати, що трагедія в Марганці може стати "першою ластівкою" в низці подібних інцидентів вже найближчим часом, а в перспективі Україна може опинитися перед загрозою масових мігрантських заворушень", - додав Тягнибок.
Нагадаємо, 22-річний інспектор патрульної служби міліції Сергій Бондаренко загинув від ножового поранення, одержаного при спробі припинити бійку в одному з кафе міста Марганець Дніпропетровської області.
За кілька годин дві групи людей завели бійку біля місцевої лікарні, після чого представники місцевої вірменської громади сховалися, а їхні супротивники пошкодили автомобілі вірмен, повдомляє канал Інтер.
Водночас начальник управління МВС України в Дніпропетровській області Анатолій Науменко заявив, що нині немає конфліктної ситуації на міжнаціональному грунті. За його словами, в районі дислокації жителів вірменської громади ситуацію контролюють підрозділи міліції.
Корреспондент.net
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Правда про Марганець прорвалася назовні
Світ:
На його думку, спроба правоохоронних органів "видати вбивство молодого сержанта за звичайну побутову бійку і приховати конфлікт на грунті ненависті до українців не принесли результату".
"Реакція українців Марганцю стала сюрпризом як для непроханих гостів, так і для представників влади, за сприяння якої вірменська меншина протягом багатьох років почувалася господарем у місті і зухвало демонструвала своє зневажливе ставлення до корінних мешканців. Українці нарешті відродили кращі козацькі традиції Запорізької Січі, і дали рішучу відсіч приїжджим на вулицях рідного міста", - заявив лідер Свободи.
Водночас, зазначив Тягнибок, незалежно від того, як завершиться справа про вбивство міліціонера, за його словами, сьогодні з упевненістю можна констатувати низку вкрай небезпечних тенденцій.
"Завдяки потуранню демоліберальної влади і політики Брюсселя з перетворення України на багатонаціональний смітник Європи, на території нашої держави, особливо в південно-східних регіонах, формуються справжні гетто іноземців, які активно освоюють український життєвий простір", - заявив Тягнибок.
Більше того, за його словами, "ментальні, соціальні і культурні відмінності між мігрантами і автохтонним населенням приводять до зростання міжнаціональної напруги, а небажання правоохоронних органів захищати українців від агресії іноземців призводить до трагічних наслідків".
"Виходячи з цього, на превеликий жаль, доведеться констатувати, що трагедія в Марганці може стати "першою ластівкою" в низці подібних інцидентів вже найближчим часом, а в перспективі Україна може опинитися перед загрозою масових мігрантських заворушень", - додав Тягнибок.
Нагадаємо, 22-річний інспектор патрульної служби міліції Сергій Бондаренко загинув від ножового поранення, одержаного при спробі припинити бійку в одному з кафе міста Марганець Дніпропетровської області.
За кілька годин дві групи людей завели бійку біля місцевої лікарні, після чого представники місцевої вірменської громади сховалися, а їхні супротивники пошкодили автомобілі вірмен, повдомляє канал Інтер.
Водночас начальник управління МВС України в Дніпропетровській області Анатолій Науменко заявив, що нині немає конфліктної ситуації на міжнаціональному грунті. За його словами, в районі дислокації жителів вірменської громади ситуацію контролюють підрозділи міліції.
Корреспондент.net
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)