Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українцям нав’язують вживання пива - Нацкомісія

Світ:

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі заявила, що зовнішня реклама нав’язує вживання пива.
У звіті, опублікованому на офіційному сайті експертної комісії, наголошується, що в поточному році з вулиць практично зникла реклама тютюну та алкоголю, однак на кіосках, зупинках громадського транспорту і у вітринах продовольчих магазинів залишилася реклама слабоалкогольних напоїв, зокрема пива.

"Для реклами пива використовується зображення молодих, зовні привабливих людей, які під час відпочинку розпивають пиво. Таким чином, споживачам, особливо це стосується дітей та молоді, нав’язується не тільки певна продукція, але і пропагується певна форма відпочинку, обов’язковим елементом якого є споживання алкогольних напоїв", - йдеться в документі.


В тему:

Пійло для гермафродитів, або шість причин не пити пиво

Тотальна війна: алкоголь та фальсифікація історії ефективніші за літаки чи ракети

Прихований геноцид. Тяжке похмілля від легкого алкоголю

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи