Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Випустили першу в світі "флешку" об’ємом 256 гігабайт

Компанія KingstonTechnology випустила першу в світі флеш-карту з об’ємом пам’яті в 256 гігабайт. Новий USB-накопичувач отримав назву Datatraveler 300. Швидкість запису даних на нову флешку складає 10 мегабайт на секунду, а швидкість зчитування - 20 мегабайт на секунду.
Новий пристрій поки доступний тільки мешканцям Європи. Вартість флешки складає майже 566 фунтів стерлінгів (більше 930 доларів), пише Engadget. Пристрій працює з операційними системами сімейства Windows (зокрема Vista і XP), а також з MacOS X і Linux.

У комплекті з Datatraveler 300 поставляється спеціальне програмне забезпечення PasswordTraveler для Windows, яке дозволить захистити дані, що знаходяться на флешці. У прес-релізі також наголошується, що Datatraveler 300 підійде власникам нетбуків, а також користувачам, які працюють з великими об’ємами даних.

В середині червня поточного року компанія KingstonTechnology випустила першу в світі флеш-карту з об’ємом пам’яті в 128 гігабайт. Вартість накопичувача, який отримав назву Datatraveler 200, складає більше 500 доларів.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи