Фанати одеського Чорноморця перешкодили провести флешмоб пам’яті Майкла Джексона 24 липня в Одесі, повідомив один із організаторів акції.
За задумом організаторів, усі бажаючі мали станцювати однаковий танець у стилі Джексона під пісню Beat it у п’ятницю, 24 липня, о 18:45 на Грецькій площі.
Однак, як зазначив організатор, флешмоб не відбувся через те, що учасникам акції неодноразово погрожували.
"23 липня багатьом учасникам флешмобу скінхеди надсилали погрози, що вони влаштують антифлешмоб і взагалі нам усім кінець", - заявив організатор.
Він також зазначив, що після погроз учасники зібралися в парку Шевченка проводити репетицію і думати, як провести флешмоб.
"Раптом один із нас вигукнув: Беріть речі і втікайте!", - я спочатку не зрозумів у чому справа, але оглянувшись, побачив, що на нас біжить натовп зі 100 осіб із криками Чорноморець!, - повідомив фанат Джексона.
Він додав, що нападники наздогнали двох із учасників репетиції і, за неперевіреними даними, зламали одному з них ніс.
"Я зрозумів, що вони просто проти флешмобів, а тут ще й темношкірий Майкл Джексон, хоча він усе життя прагнув стати білим!", - заявив інший організатор заходу.
Шанувальники творчості співака додали, що акції пам’яті Майкла Джексона в Одесі ще проводитимуться, але поки що переносяться на невизначений термін.
За деякими даними, фанати Чорноморця переплутали шанувальників творчості Джексона із уболівальниками київського Арсеналу. Як відомо, у п’ятницю, 24 липня, в Одесі відбувся матч між Чорноморцем і Арсеналом.
Раніше повідомлялося, що одеські фанати Джексона мають намір 29 липня провели вечір його пам’яті на Потьомкінських сходах.
За матеріалами: Репортер
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Одеса. Мультикультурний шабаш успішно зірвано
Світ:
Однак, як зазначив організатор, флешмоб не відбувся через те, що учасникам акції неодноразово погрожували.
"23 липня багатьом учасникам флешмобу скінхеди надсилали погрози, що вони влаштують антифлешмоб і взагалі нам усім кінець", - заявив організатор.
Він також зазначив, що після погроз учасники зібралися в парку Шевченка проводити репетицію і думати, як провести флешмоб.
"Раптом один із нас вигукнув: Беріть речі і втікайте!", - я спочатку не зрозумів у чому справа, але оглянувшись, побачив, що на нас біжить натовп зі 100 осіб із криками Чорноморець!, - повідомив фанат Джексона.
Він додав, що нападники наздогнали двох із учасників репетиції і, за неперевіреними даними, зламали одному з них ніс.
"Я зрозумів, що вони просто проти флешмобів, а тут ще й темношкірий Майкл Джексон, хоча він усе життя прагнув стати білим!", - заявив інший організатор заходу.
Шанувальники творчості співака додали, що акції пам’яті Майкла Джексона в Одесі ще проводитимуться, але поки що переносяться на невизначений термін.
За деякими даними, фанати Чорноморця переплутали шанувальників творчості Джексона із уболівальниками київського Арсеналу. Як відомо, у п’ятницю, 24 липня, в Одесі відбувся матч між Чорноморцем і Арсеналом.
Раніше повідомлялося, що одеські фанати Джексона мають намір 29 липня провели вечір його пам’яті на Потьомкінських сходах.
За матеріалами: Репортер
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)