7 серпня о шостій годинні вечора на вул. Римарській у центрі Харкова стався дивний випадок. Сорокарічна українка з двома дітьми, що приїхала до рідні у Харків, прогулювалася центром і фотографувала краєвиди. Це не сподобалось бригаді негрів, що нелегально працювали на будівництві. Двоє з них підійшли і, обізвавши жінку, вдарили її в обличчя.
Більшість перехожих толерантно відвернулася і пішла геть. Тільки декілька людей допомогли жінці і викликали міліцію.
У цей час на вулиці опинилося декілька членів організації «Патріот України», які відігнали негрів і викликали підкріплення. Через 10-15 хвилин на вулиці було більше десятка Патріотів.
Побачивши це, негри спробували вшитися, запакувавшись у «Газель», але бійці перекрили виїзд і притримали декількох негрів.
Міліція приїхала через 50 хвилин і заарештувала «афроукраїнців» з явною неохотою. Толерантний лейтенант забороняв потерпілій і свідкам писати в заявах слово «негри», а приїхавший прораб розпинався про те, що негри "вища раса" і всім українцям треба повчитися у них ввічливості і працелюбності.
Звертаючись до потерпілої він питав «що з того, що він тебе вдарив» і «ти їх сама спровокувала, фотографуючи» (як в анекдоті «... животное нервное, плохо реагирует на вспышку»).
Після від’їзду міліції з прорабом була проведена коротка профілактична бесіда.
Цей скотський випадок, коли посеред дня в центрі міста купа негрів може напасти на українку з дітьми, показує глибину деградації нашого суспільства. Ми повинні побороти в собі заразу толерантності і стати господарями своєї землі, або у нас немає майбутнього.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Толерастія провокує нахабство мігрантів
Світ:
09080903e.jpg
У цей час на вулиці опинилося декілька членів організації «Патріот України», які відігнали негрів і викликали підкріплення. Через 10-15 хвилин на вулиці було більше десятка Патріотів.
Побачивши це, негри спробували вшитися, запакувавшись у «Газель», але бійці перекрили виїзд і притримали декількох негрів.
Міліція приїхала через 50 хвилин і заарештувала «афроукраїнців» з явною неохотою. Толерантний лейтенант забороняв потерпілій і свідкам писати в заявах слово «негри», а приїхавший прораб розпинався про те, що негри "вища раса" і всім українцям треба повчитися у них ввічливості і працелюбності.
Звертаючись до потерпілої він питав «що з того, що він тебе вдарив» і «ти їх сама спровокувала, фотографуючи» (як в анекдоті «... животное нервное, плохо реагирует на вспышку»).
Після від’їзду міліції з прорабом була проведена коротка профілактична бесіда.
Цей скотський випадок, коли посеред дня в центрі міста купа негрів може напасти на українку з дітьми, показує глибину деградації нашого суспільства. Ми повинні побороти в собі заразу толерантності і стати господарями своєї землі, або у нас немає майбутнього.
В тему:
Вторгнення чужих буде катастрофою
Расизм – це природно
Чорне - це біле, негри - не негри
Арфуш, Литовченко, Аделаджа зрозуміли, що «негр» – це погано
Продукт толерантності
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)