Проблема алкоголізму набуває сьогодні колосальних масштабів. Зустріти зараз підлітка 12 - 14 років з пляшкою пива в руці - звичайне явище, що не викликає особливого здивування. Масово зростає пивний алкоголізм, діти п’ють пиво літрами. І понад усе цьому сприяє агресивна реклама, що створює брехливий міф про користь і «крутість» вживання пива.
У свідомості суспільства вона вже зробила цей горе-напій національним, прищепила стереотип - ніби пиво безневинна дитяча шипучка. Пивні бариги в прагненні наживи вже доходять до абсурду, випускаючи замовні статті, де наполегливо рекомендують вживати пиво вагітним жінкам і матерям, які годують грудьми для хорошої лактації, а дітям - для міцного і солодкого сну. Це ж нонсенс!!!
Об’єми продажів цього зілля зростають в геометричній прогресії, виконуючи свою підступну місію - людей, що приохотилися до пива стає все більше і більше. За статистикою, кожен житель нашої країни протягом року випиває майже 60 літрів пива. При цьому мало хто замислюється, що пиво - це перш за все алкоголізм, великий живіт, хвора печінка, проблеми з серцем і імпотенція.
За останніх 10 років пивних алкоголіків в Україні стало удесятеро більше. Якщо 10 - 15 років тому хворих з такою залежністю було один-два на сто алкоголіків, то зараз - більше десяти. У залежність все частіше потрапляють підлітки, молодь.
При цьому пиво виключене з розряду спиртних напоїв, на нього не поширюються заборони на рекламу і інші обмеження. І це не дивлячись на те, що за останні роки вміст алкоголю в деяких сортах досяг 14 % (що відповідає винам за змістом спирту). За часів СРСР вміст алкоголю в пиві коливався в межах від 2,8 % (у «Жигулівському») до 3,5 % (у «Московському»).
Абсолютно незрозуміло, чому спиртні напої розділяють на більш шкідливі й менш шкідливі. Людей просто одурманюють казками про користь і нешкідливість смертоносної отрути. Це необхідно негайно припинити.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Пиво – не вода! Українці вимруть, якщо продовжать жлуктити пиво літрами!
Світ:
Об’єми продажів цього зілля зростають в геометричній прогресії, виконуючи свою підступну місію - людей, що приохотилися до пива стає все більше і більше. За статистикою, кожен житель нашої країни протягом року випиває майже 60 літрів пива. При цьому мало хто замислюється, що пиво - це перш за все алкоголізм, великий живіт, хвора печінка, проблеми з серцем і імпотенція.
За останніх 10 років пивних алкоголіків в Україні стало удесятеро більше. Якщо 10 - 15 років тому хворих з такою залежністю було один-два на сто алкоголіків, то зараз - більше десяти. У залежність все частіше потрапляють підлітки, молодь.
При цьому пиво виключене з розряду спиртних напоїв, на нього не поширюються заборони на рекламу і інші обмеження. І це не дивлячись на те, що за останні роки вміст алкоголю в деяких сортах досяг 14 % (що відповідає винам за змістом спирту). За часів СРСР вміст алкоголю в пиві коливався в межах від 2,8 % (у «Жигулівському») до 3,5 % (у «Московському»).
Абсолютно незрозуміло, чому спиртні напої розділяють на більш шкідливі й менш шкідливі. Людей просто одурманюють казками про користь і нешкідливість смертоносної отрути. Це необхідно негайно припинити.
В тему:
Пійло для гермафродитів, або шість причин не пити пиво
Краще будемо голодними...
Україна є першою у світі за темпами вимирання населення.
Жахливі дані, або те, прo що ми мовчимо
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)