5 вересня активісти київських правих автономних товариств провели суботник на Замковій горі. За кілька годин було зібрано десятки мішків зі сміттям, які одразу ж по закінченню доброї справи були завантажені на причеп і вивезені.
До акції також долучилися релігійна громада "Хоривиця", організація "Штурм" та не байдужі кияни. Спільними зусиллями патріотична молодь досить швидко виконала поставлене завдання.
Автономні праві не вперше прибирають Замкову гору, яка стала улюбленим місцем відпочинку панків, наркоманів, антифашистів - одним словом дегенератів, які ненавидять нашу Батьківщину і всіляко намагаються її забруднити. Тому крім екологічних суботників планується охорона порядку цього історичного місця.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Чистота - це добре
Світ:
09090688a.jpg
Автономні праві не вперше прибирають Замкову гору, яка стала улюбленим місцем відпочинку панків, наркоманів, антифашистів - одним словом дегенератів, які ненавидять нашу Батьківщину і всіляко намагаються її забруднити. Тому крім екологічних суботників планується охорона порядку цього історичного місця.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)