11 вересня 2009 року у Львові підрозділом ВО “Тризуб” ім. С.Бандери було проведено штурм будівлі театру ім. Леся Курбаса, де відбувалася презентація і читання содомітської книжки „120 сторінок Содому”, з метою зупинити сатанинський шабаш.
Учасникам штурму вдалося прорватися в будівлю театру, виламавши двері, де п’ятеро з них були затримані працівниками “правоохоронних” органів. Серед затриманих четверо членів Організації.
Затримані українські націоналісти наразі звільнені з-під варти.
Закликаємо всіх українців протидіяти пропаганді содомії в Україні!
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Нетерпимість до толерастів
Світ:
09091404a.jpg
Затримані українські націоналісти наразі звільнені з-під варти.
Закликаємо всіх українців протидіяти пропаганді содомії в Україні!
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)