Працівники Уманського районного управління МНС у Черкаській області були змушені зняти вхідні ворота, щоб провести пожежно-тактичні навчання на території синагоги в місті Умань.
Як повідомив кореспонденту УНІАН заступник начальника Уманського районного управління МНС в Черкаській області Василь КИСИК, коли рятувальники спробували увійти на територію, то охорона синагоги їх не пропустила. А, оскільки, відпрацювати дії бійців МНС у випадку надзвичайної ситуації на території синагоги було необхідно, то працівники МНС, в присутності охорони, зняли ворота із завіс.
Працівники МНС все ж заїхали на територію синагоги двома пожежними авто і провели навчання особового складу.
Під час навчань були внесені корективи - новозбудовані прибудова та навіс біля синагоги не були узгоджені з пожежниками і перешкоджали заїзду пожежних авто.
Після закінчення навчань працівники МНС повісили ворота на місце.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Пожежні вдерлися на територію синагоги в Умані
Світ:
09091701e.jpg
Працівники МНС все ж заїхали на територію синагоги двома пожежними авто і провели навчання особового складу.
Під час навчань були внесені корективи - новозбудовані прибудова та навіс біля синагоги не були узгоджені з пожежниками і перешкоджали заїзду пожежних авто.
Після закінчення навчань працівники МНС повісили ворота на місце.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)