Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Пожежні вдерлися на територію синагоги в Умані

Працівники Уманського районного управління МНС у Черкаській області були змушені зняти вхідні ворота, щоб провести пожежно-тактичні навчання на території синагоги в місті Умань.
Як повідомив кореспонденту УНІАН заступник начальника Уманського районного управління МНС в Черкаській області Василь КИСИК, коли рятувальники спробували увійти на територію, то охорона синагоги їх не пропустила. А, оскільки, відпрацювати дії бійців МНС у випадку надзвичайної ситуації на території синагоги було необхідно, то працівники МНС, в присутності охорони, зняли ворота із завіс.

Працівники МНС все ж заїхали на територію синагоги двома пожежними авто і провели навчання особового складу.

Під час навчань були внесені корективи - новозбудовані прибудова та навіс біля синагоги не були узгоджені з пожежниками і перешкоджали заїзду пожежних авто.

Після закінчення навчань працівники МНС повісили ворота на місце.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи