Зараз борг кожного жителя нашої країни – від немовлят до немічних старих людей – тільки за офіційними держзобов’язаннями становить понад $700 на кожного. Кожен українець цього року позичив уряду 200 доларів.
Про це заявив заступник голови ради "Фронту змін" Андрій Пишний в інтерв’ю "Киевскому телеграфу".
"Багато це чи мало – зовнішній борг у розмірі 27% ВВП? У нашій ситуації зовнішні позики необхідно розглядати разом із загальним об’ємом зобов’язань держави Україна. Сьогодні країна винна понад 100 мільярдів доларів. Це – гарантований корпоративний державний борг. За період свого правління Кабмін залучив 14 мільярдів доларів", - заявив Пишний.
На його думку, "не страшно й навіть потрібно брати в борг, коли гроші спрямовуються на розвиток, інвестиції, створення нових робочих місць, стимулювання інновацій, від яких потім надходитимуть податки в держскарбницю".
"Уряд заявляє, що планує збільшувати зовнішній борг. Чудово. Тоді нехай дасть відповідь, куди, крім проїдання, він збирається направити й давно вже направляє ці позики? Погодьтеся, всі перспективи виконавчої влади закінчуються 17 січня 2010 року. Але це не означає, що разом із Кабінетом Міністрів перспективу повинна втратити вся країна", – сказав Пишний, якого цитує прес-служба "Фронту змін".
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Кожен українець позичив Тимошенко 200 доларів
Світ:
20090927041737.jpg
"Багато це чи мало – зовнішній борг у розмірі 27% ВВП? У нашій ситуації зовнішні позики необхідно розглядати разом із загальним об’ємом зобов’язань держави Україна. Сьогодні країна винна понад 100 мільярдів доларів. Це – гарантований корпоративний державний борг. За період свого правління Кабмін залучив 14 мільярдів доларів", - заявив Пишний.
На його думку, "не страшно й навіть потрібно брати в борг, коли гроші спрямовуються на розвиток, інвестиції, створення нових робочих місць, стимулювання інновацій, від яких потім надходитимуть податки в держскарбницю".
"Уряд заявляє, що планує збільшувати зовнішній борг. Чудово. Тоді нехай дасть відповідь, куди, крім проїдання, він збирається направити й давно вже направляє ці позики? Погодьтеся, всі перспективи виконавчої влади закінчуються 17 січня 2010 року. Але це не означає, що разом із Кабінетом Міністрів перспективу повинна втратити вся країна", – сказав Пишний, якого цитує прес-служба "Фронту змін".
В тему:
Третій Гетьманат і кредити МВФ. Тріллер
Чотири цитати для медитацій
На Яценюка працює політтехнолог Обами, або новий єврейський проект
Вдумливі розстріли і ввічливі арешти бидлоеліти врятують Україну!
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)