Музей гетьманства запрошує 1 грудня 2009 року о 16.00 на відкриття виставки Периківських майстринь Валентини Панко та Галини Назаренко.Обидві родом з села Петриківка Дніпропетровської області.
Ця виставка є продовженням подібної, що тривала з 19 по 29 листопада в галереї Українського фонду культури. На свій творчий звіт мисткині з селища Петриківка привезли розписи на папері та склі, підлакові розписи виробів з дерева (скрині, стіл, тарелі, вази), розписи по металу (таці).
Виставка експонуватиметься з 01.12.09. по 20.12.09. в приміщенні Музею гетьманства.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
АНОНС: Відкриття виставки петриківського розпису у музеї гетьманства в Києві
Світ:
09113003o.jpg
Виставка експонуватиметься з 01.12.09. по 20.12.09. в приміщенні Музею гетьманства.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)