Єдиний нині на Прикарпатті цукровий завод може невдовзі закритися. Півтисячі людей залишаться без роботи. Протягом 15 років Городенківський цукрозавод поміняв кілька власників. Через кредитні борги потрапив до рук банку "Форум".
Той продав майновий комплекс двом місцевим підприємствам , які до цукровиробництва відношення не мають. Одне з них "AL METAL"- займається продажем металу на брухт. Інше - "Троянські гіпси" - дочірнє підприємство французької міжнародної компанії «Сен Гобен».
Городенківці не довіряють новим власникам і вимагають від прокуратури перевірити причини, що призвели до банкрутства заводу. Друга вимога – заборонити новим власникам цукрового заводу виділення земельних ділянок. "Обладнання поріжуть, приміщення перепрофілюють", - переконаний міський активіст Іван Григорчук.
Цукровий завод не працює вже другий сезон. Нині вирощувати цукровий буряк не вигідно, - кажуть місцеві селяни. Ціну 200 гривень за тонну цукрового буряка називають смішною.
Спеціалісти кажуть, що через технологічні особливості цукроваріння його відновити важко вже через рік простою. Та і коштів на це потрібно чимало.
"27 мільйонів – непідйомна цифра. Швидше за все завод в Городенці працювати не буде. В минулому році ми хотіли допомогти продати, але сума така, що ніхто не зайде – не вигідно", – каже голова обласної держадміністрації Микола Палійчук.
Городенківці обіцяють продовжувати боротьбу за свій завод. Планують перекривати дороги та їхати з пікетуванням до Києва.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Закривають єдиний цукровий завод на Прикарпатті
Світ:
10021901r.jpg
Городенківці не довіряють новим власникам і вимагають від прокуратури перевірити причини, що призвели до банкрутства заводу. Друга вимога – заборонити новим власникам цукрового заводу виділення земельних ділянок. "Обладнання поріжуть, приміщення перепрофілюють", - переконаний міський активіст Іван Григорчук.
Цукровий завод не працює вже другий сезон. Нині вирощувати цукровий буряк не вигідно, - кажуть місцеві селяни. Ціну 200 гривень за тонну цукрового буряка називають смішною.
Спеціалісти кажуть, що через технологічні особливості цукроваріння його відновити важко вже через рік простою. Та і коштів на це потрібно чимало.
"27 мільйонів – непідйомна цифра. Швидше за все завод в Городенці працювати не буде. В минулому році ми хотіли допомогти продати, але сума така, що ніхто не зайде – не вигідно", – каже голова обласної держадміністрації Микола Палійчук.
Городенківці обіцяють продовжувати боротьбу за свій завод. Планують перекривати дороги та їхати з пікетуванням до Києва.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)