Кожен четвертий німець - 23 відсотки з 1000 опитаних - заявив про готовність імплантувати собі під шкіру мікрочіп, якщо це принесе йому „певні вигоди”, повідомляє агентство AFP з посиланням на соцопитування, проведене німецькою асоціацією IT-компаній BITKOM.
Майже кожен шостий респондент заявив при цьому, що згоден на імплантацію для того, щоб у разі аварії або іншої небезпечної для життя ситуації його могли б швидко виявити і врятувати. Ще п’ять відсотків вважають, що мікрочіп допоможе їм краще управлятися з шоппінгом (англ. shopping - форма проведення часу у вигляді відвідин магазинів (найчастіше торгово-розважальних комплексів) і купівлі товарів (одягу, взуття, аксесуарів, головних уборів, подарунків, косметики і т. д.).
Проте переважна більшість - 72 відсотків респондентів - заявили про те, що ні за яких обставин не погодяться імплантувати собі під шкіру мікрочіп.
Опитування проводилося напередодні відкриття у ФРН найбільшої міжнародної виставки електроніки CEBIT. Напередодні відкриття виставки міністр із захисту прав споживачів Ільза Айгнер закликала громадян ФРН остерігатися великих IT-корпораций: Google, Apple і Microsoft, а також соціальних мереж - таких як Facebook. За її словами, IT-компанії мають у своєму розпорядженні величезні бази даних користувачів, і ніхто не знає, яким чином ці дані використовуються.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Виродження: вже кожен четвертий (!) німець готовий імплантувати собі мікрочіп
Світ:
10030402e.jpg
Проте переважна більшість - 72 відсотків респондентів - заявили про те, що ні за яких обставин не погодяться імплантувати собі під шкіру мікрочіп.
Опитування проводилося напередодні відкриття у ФРН найбільшої міжнародної виставки електроніки CEBIT. Напередодні відкриття виставки міністр із захисту прав споживачів Ільза Айгнер закликала громадян ФРН остерігатися великих IT-корпораций: Google, Apple і Microsoft, а також соціальних мереж - таких як Facebook. За її словами, IT-компанії мають у своєму розпорядженні величезні бази даних користувачів, і ніхто не знає, яким чином ці дані використовуються.
В тему:
Вторгнення чужих буде катастрофою
Послання кризовому людству
Ігор Каганець про УНГ, добрі віруси, кінець світу і досягнення невразливості (відео)
Світова криза. Небезпеки й перспективи
День і ніч Європи
Глобальна криза і Великий перехід
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)