У вирі голосування за право Чорноморського флоту базуватися у Криму загубився інший цікавий документ. Державний бюджет прийняли так само в димовій завісі й з обговоренням тривалістю у нуль хвилин. І з цим документом країна житиме до кінця року.
(клацайте на фото, щоб збільшити)
Світлина з офіційного сайту президента України www.president.gov.ua
”Регіонали” критикували уряд Юлії Тимошенко за співпрацю з Міжнародним валютним фондом і боргову яму, а самі стрибають туди ж, тільки швидше і глибше. Окрім очікуваного відновлення співпраці з МВФ, заплановані запозичення на рівні 100,2 млрд грн. До того ж уряд надав собі право в разі недоотримання доходів запозичувати скільки заманеться.
А ще бюджет надає право державним підприємствам неконтрольовано збільшувати борговий тягар, зокрема і зовнішній, що створює умови для їхнього відчуження іноземцями.
Бюджет має дуже серйозний прихований дефіцит. До офіційного дефіциту в 5,3% від внутрішнього валового продукту додаються колосальні дотації, витрати на рекапіталізацію банків, повернення податку на додану вартість. У сумі маємо понад 13% дефіциту. Для порівняння: дефолт Греції стався при 11% бюджетного дефіциту.
Закон про бюджет також дозволяє уряду свавільно вирішувати, як виплачувати соціальні допомоги. По суті, соціальні обіцянки Партії регіонів, з якими Янукович виграв вибори, залишилися ”порожняком”. Тепер Кабінет Міністрів, а не закон, установлюватиме розміри соціальних виплат. Зокрема допомоги при народженні дитини та по догляду за нею до трьох років. Раптом уряд схоче ”збудувати” ще одну каптьорку до Євро-2012 на пару мільярдів — люди почекають.
Бюджет дає державні гарантії під будівництво доріг аж на 45 млрд грн, але без жодних зустрічних гарантій банків. Крім цього, на будівництво й ремонт доріг піде 65% акцизного збору із нафтопродуктів, авто, шин тощо. Враховуючи, що кілометр дороги в Україні коштує вдвічі дорожче, ніж у Німеччині, не важко обрахувати суму ”освоєних коштів”.
На початку президентури Віктор Янукович заявив про скорочення держапарату на 20%. Але в держбюджеті витрати на його Адміністрацію зросли на 17%. Це приблизно на 150 млн грн більше, ніж мав у розпорядженні Секретаріат Ющенка. І це в кризовий рік! Не обділив уряд і дружню Верховну Раду. Законодавчу діяльності депутатів оцінили у 483 млн грн (+70 млн грн порівняно з 2009-м), іще 178 млн (+21 млн грн) дали на організацію інформаційно-аналітичної діяльності та матеріально-технічного забезпечення. Поліклінічне і стаціонарне медобслуговування депутатів обійдеться в 221 млн грн (+53 млн грн). Плюс ще пару десятків мільйонів на візити, прийоми, санаторно-курортні комплекси.
При цьому армія залишається на ще голоднішому пайку. Військо служитиме на 8,8 млрд грн і сподіватиметься на 4,6 млрд грн зі спеціального фонду, який, як правило, ніколи не наповнюється. На закупівлю всіх озброєнь уряд виділив аж 7 млн грн — якраз на півтанка. А й справді — навіщо країні армія, якщо влада сама здає територію?
Схоже, що жити в Україні нинішня влада не збирається і вже зараз прискореними темпами заробляє на дачі в Підмосков’ї.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Витрати на Адміністрацію Януковича зросли на 17 відсотків
Світ:
У вирі голосування за право Чорноморського флоту базуватися у Криму загубився інший цікавий документ. Державний бюджет прийняли так само в димовій завісі й з обговоренням тривалістю у нуль хвилин. І з цим документом країна житиме до кінця року.
(клацайте на фото, щоб збільшити)

Світлина з офіційного сайту президента України www.president.gov.ua
”Регіонали” критикували уряд Юлії Тимошенко за співпрацю з Міжнародним валютним фондом і боргову яму, а самі стрибають туди ж, тільки швидше і глибше. Окрім очікуваного відновлення співпраці з МВФ, заплановані запозичення на рівні 100,2 млрд грн. До того ж уряд надав собі право в разі недоотримання доходів запозичувати скільки заманеться.
А ще бюджет надає право державним підприємствам неконтрольовано збільшувати борговий тягар, зокрема і зовнішній, що створює умови для їхнього відчуження іноземцями.
Бюджет має дуже серйозний прихований дефіцит. До офіційного дефіциту в 5,3% від внутрішнього валового продукту додаються колосальні дотації, витрати на рекапіталізацію банків, повернення податку на додану вартість. У сумі маємо понад 13% дефіциту. Для порівняння: дефолт Греції стався при 11% бюджетного дефіциту.
Закон про бюджет також дозволяє уряду свавільно вирішувати, як виплачувати соціальні допомоги. По суті, соціальні обіцянки Партії регіонів, з якими Янукович виграв вибори, залишилися ”порожняком”. Тепер Кабінет Міністрів, а не закон, установлюватиме розміри соціальних виплат. Зокрема допомоги при народженні дитини та по догляду за нею до трьох років. Раптом уряд схоче ”збудувати” ще одну каптьорку до Євро-2012 на пару мільярдів — люди почекають.
Бюджет дає державні гарантії під будівництво доріг аж на 45 млрд грн, але без жодних зустрічних гарантій банків. Крім цього, на будівництво й ремонт доріг піде 65% акцизного збору із нафтопродуктів, авто, шин тощо. Враховуючи, що кілометр дороги в Україні коштує вдвічі дорожче, ніж у Німеччині, не важко обрахувати суму ”освоєних коштів”.
На початку президентури Віктор Янукович заявив про скорочення держапарату на 20%. Але в держбюджеті витрати на його Адміністрацію зросли на 17%. Це приблизно на 150 млн грн більше, ніж мав у розпорядженні Секретаріат Ющенка. І це в кризовий рік! Не обділив уряд і дружню Верховну Раду. Законодавчу діяльності депутатів оцінили у 483 млн грн (+70 млн грн порівняно з 2009-м), іще 178 млн (+21 млн грн) дали на організацію інформаційно-аналітичної діяльності та матеріально-технічного забезпечення. Поліклінічне і стаціонарне медобслуговування депутатів обійдеться в 221 млн грн (+53 млн грн). Плюс ще пару десятків мільйонів на візити, прийоми, санаторно-курортні комплекси.
При цьому армія залишається на ще голоднішому пайку. Військо служитиме на 8,8 млрд грн і сподіватиметься на 4,6 млрд грн зі спеціального фонду, який, як правило, ніколи не наповнюється. На закупівлю всіх озброєнь уряд виділив аж 7 млн грн — якраз на півтанка. А й справді — навіщо країні армія, якщо влада сама здає територію?
Схоже, що жити в Україні нинішня влада не збирається і вже зараз прискореними темпами заробляє на дачі в Підмосков’ї.
В тему:
Паралельне суспільство як цивілізаційна надбудова (настанови для снайперів)
Віддати збагачений уран - означає поховати класичну науку Харківського фізтеху
Точка неповернення. Є вчинки, які не передбачають строку давності
Клінч, або Велика нагода
Подарунок для Третього Гетьманату
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)