Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

З Москви евакуюють співробітників іноземних посольств

Світ:

Через смог і високу концентрацію шкідливих речовин у повітрі іноземні держави евакуюють з Москви співробітників своїх посольств. Крім того, низка держав радить своїм громадянам утриматися від поїздок до Росії.
Зокрема, тимчасово закрила посольство і консульський відділ у Москві Німеччина.

Австрія, Польща і Канада відкликали з російської столиці частину співробітників посольств. Чехія і Ізраїль порадили працівникам своїх дипустанов та їх сім’ям покинути задимлену російську столицю.

США, Франція і Італія радять своїм громадянам утриматися від поїздок до Росії.

"Держдепартамент попереджає американських громадян про ризики поїздок в Російську Федерацію через пожежі в Росії та їх вплив на безпеку, якість повітря і роботу транспорту. Це попередження поширюється на термін до 5 вересня 2010 року", - йдеться в повідомленні Держдепартаменту США.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи