У Каділлаку Ескалейд шансон - в самий раз. Догнав бандита, обмінявся з братвою дисками "Золотой хіт шансона" і погнав далі свого міліцейського залізного коня
Міністр Могильов - цілковита протилежність Юрі Луценкові. Говорить мало, а репресує багато. Увесь в ділах. То розжене зібрання громадян, то заблокує, декількох на допиті, а в телекамеру: "Не можна перешкоджати рухові і життю інших громадян". І навіть оком не моргне.
То затримані у нього головою ламають стіни відділку міліції, то кам’яну підлогу. Пояснення від Могильова, чому він топче конституційні права і закон про міліцію – на слабеньку двієчку. А от складні філософські запитання йому даються значно легше. Звідки джип Каділлак Ескалейд? Подарували. Цікаво, хтось ще крім заступників міністра у це вірить?
Так, були у нашій історії родини Ханенків, Терещенків, Тарновських, Галаганів. Заможні, прогресивні, патріотичні, освічені. Усе життя займалися добродійністю, просвітництвом і меценатством. І нам залишили музеї, храми і барокові садиби, колекції та збірки книг і живопису.
А ще в телевізорі показують Біла Гейтса та Пінчука, які також чималі суми витрачають на добрі справи. Але хоч плюнь і розітри – ніколи і ніде не бачив живого спонсора міліції, який анонімно роздаровує дорогі джипи. Та й так таємничо, що жодна СБУ не рознюхає ім’я того мецената міліції. "З точки зору закону, все було проведено абсолютно законно", — запевнив Могильов. У це повірити легше. Цю "точку зору" завжди можна підігнати у потрібні координати.
Кожне інтерв’ю чи коментар головного поліцая держави – це завжди свято. Вибухова суміш армійських анекдотів про прапорщиків, трошки від Швейка, більше від поручика Ржевського. Донедавна ще тліла надія, що самодурство головного міліціонера, чиї манери думати і діяти так нагадують часи пізнього брежнєвізму та розвиненого маразму, набриднуть Президенту. Підставляє, одним словом, як якийсь Хорошковський. Гадалося, що кримський самородок і генерал-майор, чий стиль пасував би царській охранці, доживає останні тижні на своїй посаді.
Як кажуть в Одесі: Такі да! Генерали й кегебісти займаються наїздами та іншими ідіотизмами не без благословення самого Головнокомандувача. Президент Віктор Янукович присвоїв спеціальне звання генерал-лейтенанта міліції міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову. Напевно за великі заслуги. Або за почуття тонкого чорного гумору.
Саме у ці дні міліція посилено "шукає" харківського журналіста Василя Климентьєва, який описував подвиги податківців, ментів та інших героїв нашого часу. Через тиждень харківські могильовці знаходять мобілку Василя у човнику на водоймі. Задзвонили на неї і знайшли. Тиждень батарейка працювала? Ні. Декілька днів плавала мобіла і "не було зв’язку з абонентом", а потім самостійно включилася? Усе логічно, а кому не смішно – тому ніколи не бути генералом.
А яке щире здивування на фізіономії нового генерал-лейтенанта? Для чого продавати дарований Каділлак? Дайте ще. Але джип у мене вже є - хотілося б гелікоптер. Апетит приходить під час їжі... А от що захочеться вже після гвинтокрила?!
На допомогу Могильову поспішив інший міліціонер з партійно-регіональним стажем Василь Грицак: "Це прекрасно. А чому ні? Якщо бандити сьогодні їздять на каділлаках чи мерседесах... То чому тоді міліція не може їздити на таких машинах?". Логічно. Якщо бандити грабують і вбивають, то чому б міліції... Відчуваєте яка тут логічна паралель вимальовується?
Якось довелося їхати в авто одного міліцейського генерала, який запросив подивитися його нове хобі: туристичний центр, садиби із басейнами, колиби, більярдні та інші котеджі хатинки на дорогих карпатських схилах в околиці Славського. Земля вже його, і бізнес крутиться, а служба іде. Не так дивував прозорий бізнес правоохоронця, як те, що генерал міліції цілу дорогу крутив собі і нам блатний шансон. Уркі-чуркі, братани і волини, мєнти погані і маманя, зона і баланда. Він навіть підспівував братві.
А може Грицак таки правий – і міліція не повинна так себе протиставляти рядовим бандитам нашої Вітчизни? Міліція ж з народом. І фольклор у нас один, спільний.
Блатняк, який у нас на євроманер називають чомусь "шансоном", і справді покликаний стати платформою культурно-цивілізаційного розвитку і єдності народу України. Президент благословив, міністерство культури підтримало, а держадміністрація Севастополя провела міжнародний (!) Фестиваль "Шансон у моря". Головна культурна подія року і під найвищим патронатом! Декілька днів поспіль братва ревіла про тяжку долю уркаганів і ментів за совєтської капіталістичної дійсності. Гала-фінал на центральній площі Нахімова. Сказано ж було, що "целями и задачами фестиваля являются развитие и укрепление культурных связей Украины с ближним и дальним зарубежьем, популяризация Севастополя как исторического и культурного центра Украины, выявление новых исполнителей и авторов, сохранение и развитие лучших традиций жанра".
Невідомо, як через вертолітну гарнітуру звучить блатняк під гуркіт гвинтового мотору, але в Каділлаку Ескалейд шансон - в самий раз. Догнав бандита на його швидкісному Каділлаку, обмінявся з братанами новими дисками "Золотой хіт шансона" і погнав далі свого міліцейського залізного коня. Братву треба ж охороняти від антинародних елементів. Бо для чого тоді нам міліція...
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
У Каділлаку Ескалейд шансон - в самий раз. Догнав бандита, обмінявся з братвою дисками "Золотой хіт шансона" і погнав далі свого міліцейського залізного коня
Світ:
2010082502c.jpg
Так, були у нашій історії родини Ханенків, Терещенків, Тарновських, Галаганів. Заможні, прогресивні, патріотичні, освічені. Усе життя займалися добродійністю, просвітництвом і меценатством. І нам залишили музеї, храми і барокові садиби, колекції та збірки книг і живопису.
А ще в телевізорі показують Біла Гейтса та Пінчука, які також чималі суми витрачають на добрі справи. Але хоч плюнь і розітри – ніколи і ніде не бачив живого спонсора міліції, який анонімно роздаровує дорогі джипи. Та й так таємничо, що жодна СБУ не рознюхає ім’я того мецената міліції. "З точки зору закону, все було проведено абсолютно законно", — запевнив Могильов. У це повірити легше. Цю "точку зору" завжди можна підігнати у потрібні координати.
Кожне інтерв’ю чи коментар головного поліцая держави – це завжди свято. Вибухова суміш армійських анекдотів про прапорщиків, трошки від Швейка, більше від поручика Ржевського. Донедавна ще тліла надія, що самодурство головного міліціонера, чиї манери думати і діяти так нагадують часи пізнього брежнєвізму та розвиненого маразму, набриднуть Президенту. Підставляє, одним словом, як якийсь Хорошковський. Гадалося, що кримський самородок і генерал-майор, чий стиль пасував би царській охранці, доживає останні тижні на своїй посаді.
Як кажуть в Одесі: Такі да! Генерали й кегебісти займаються наїздами та іншими ідіотизмами не без благословення самого Головнокомандувача. Президент Віктор Янукович присвоїв спеціальне звання генерал-лейтенанта міліції міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову. Напевно за великі заслуги. Або за почуття тонкого чорного гумору.
Саме у ці дні міліція посилено "шукає" харківського журналіста Василя Климентьєва, який описував подвиги податківців, ментів та інших героїв нашого часу. Через тиждень харківські могильовці знаходять мобілку Василя у човнику на водоймі. Задзвонили на неї і знайшли. Тиждень батарейка працювала? Ні. Декілька днів плавала мобіла і "не було зв’язку з абонентом", а потім самостійно включилася? Усе логічно, а кому не смішно – тому ніколи не бути генералом.
А яке щире здивування на фізіономії нового генерал-лейтенанта? Для чого продавати дарований Каділлак? Дайте ще. Але джип у мене вже є - хотілося б гелікоптер. Апетит приходить під час їжі... А от що захочеться вже після гвинтокрила?!
На допомогу Могильову поспішив інший міліціонер з партійно-регіональним стажем Василь Грицак: "Це прекрасно. А чому ні? Якщо бандити сьогодні їздять на каділлаках чи мерседесах... То чому тоді міліція не може їздити на таких машинах?". Логічно. Якщо бандити грабують і вбивають, то чому б міліції... Відчуваєте яка тут логічна паралель вимальовується?
Якось довелося їхати в авто одного міліцейського генерала, який запросив подивитися його нове хобі: туристичний центр, садиби із басейнами, колиби, більярдні та інші котеджі хатинки на дорогих карпатських схилах в околиці Славського. Земля вже його, і бізнес крутиться, а служба іде. Не так дивував прозорий бізнес правоохоронця, як те, що генерал міліції цілу дорогу крутив собі і нам блатний шансон. Уркі-чуркі, братани і волини, мєнти погані і маманя, зона і баланда. Він навіть підспівував братві.
А може Грицак таки правий – і міліція не повинна так себе протиставляти рядовим бандитам нашої Вітчизни? Міліція ж з народом. І фольклор у нас один, спільний.
Блатняк, який у нас на євроманер називають чомусь "шансоном", і справді покликаний стати платформою культурно-цивілізаційного розвитку і єдності народу України. Президент благословив, міністерство культури підтримало, а держадміністрація Севастополя провела міжнародний (!) Фестиваль "Шансон у моря". Головна культурна подія року і під найвищим патронатом! Декілька днів поспіль братва ревіла про тяжку долю уркаганів і ментів за совєтської капіталістичної дійсності. Гала-фінал на центральній площі Нахімова. Сказано ж було, що "целями и задачами фестиваля являются развитие и укрепление культурных связей Украины с ближним и дальним зарубежьем, популяризация Севастополя как исторического и культурного центра Украины, выявление новых исполнителей и авторов, сохранение и развитие лучших традиций жанра".
Невідомо, як через вертолітну гарнітуру звучить блатняк під гуркіт гвинтового мотору, але в Каділлаку Ескалейд шансон - в самий раз. Догнав бандита на його швидкісному Каділлаку, обмінявся з братанами новими дисками "Золотой хіт шансона" і погнав далі свого міліцейського залізного коня. Братву треба ж охороняти від антинародних елементів. Бо для чого тоді нам міліція...
Роман Чайка
В тему:
Целофанова республіка
Республіка vs Україна
Українська класика лякає «незалежну республіку»
Нами керують моральні виродки
Безплідна смоківниця, або як позбутися рекламних монстрів
Увага, акція!
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)