Конституція для того, щоб певним чином відмежувати владу і створити якісь підвалини її легальності. Як можуть розвиватися політичні події? Відповідає політолог Вадим Карасьов.
- Ніяких серйозних наслідків очікувати не слід. Буде невелике збурення, різні думки, інтерпретації. Але реально нічого не відбудеться. Те, що вони зробили, - паперове.
Бо хіба в Україні хтось колись жив за Конституцією? Чи у нас законослухняний народ або еліти – конституціоналісти? Конституція для того, щоб певним чином відмежувати владу і створити якісь підвалини її легальності. У нас країна неконституціональна. У Британії нема Конституції, але конституціоналізм існує. Але ми не британці.
Наслідки можуть бути тільки для Азарова і для міністрів, яких президент відсьогодні може звільнити у будь-який момент. Але це не вирішує питання економіки, захисту конституційних прав і свобод людей.
Конституційний суд практично вчинив суїцид. Можливо, це й добре, бо нам такі суди не потрібні. Було б гірше, якби вони приймали псевдорішення, як їхні попередники. А так все таємне стало явним. В Україні треба заново створювати правову реальність і конституційні підвалини. Але вже без цих суддів.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Вадим Карасьов: Конституційний суд практично вчинив суїцид
Світ:
10100203e.jpg
Бо хіба в Україні хтось колись жив за Конституцією? Чи у нас законослухняний народ або еліти – конституціоналісти? Конституція для того, щоб певним чином відмежувати владу і створити якісь підвалини її легальності. У нас країна неконституціональна. У Британії нема Конституції, але конституціоналізм існує. Але ми не британці.
Наслідки можуть бути тільки для Азарова і для міністрів, яких президент відсьогодні може звільнити у будь-який момент. Але це не вирішує питання економіки, захисту конституційних прав і свобод людей.
Конституційний суд практично вчинив суїцид. Можливо, це й добре, бо нам такі суди не потрібні. Було б гірше, якби вони приймали псевдорішення, як їхні попередники. А так все таємне стало явним. В Україні треба заново створювати правову реальність і конституційні підвалини. Але вже без цих суддів.
В тему:
Махатма Ганді для Третього Гетьманату
Яку нову країну ми будуємо?
Відбулося Третє зібрання Конституційних зборів України (фоторепортаж)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)