Відповідальність за поширення службового листування американських дипломатів лежить на владі США, а не на сайті WikiLeaks, заявив в середу глава МЗС Австралії Кевін Радд.
"Пан Ассанж особисто не відповідальний за несанкціоновану публікацію 250 тис. документів службової дипломатичного листування США. За це відповідальні американці ", - сказав Радд.
За словами міністра, поява у вільному доступі подібних матеріалів піднімає питання про "адекватність" системи забезпечення безпечної передачі даних при веденні дипломатичного листування, що діє в США. Радд впевнений, що відповідальність несуть ті, хто допустив витік інформації.
Міністр нагадав, що Ассанж - уродженець Австралії, а обов’язок офіційної Канберри - забезпечувати захист і безпеку своїх громадян. Австралійське посольство в Лондоні надає главі WikiLeaks консульську підтримку.
Раніше засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж заявляв австралійській газеті The Australian, що WikiLeaks слід захищати, а не атакувати.
Ассанж залишиться в ув’язненні до 14 грудня, коли стартує друге слухання у його справі.
Газета The Independent пише, що зараз Вашингтон і Стокгольм ведуть переговори про можливість видачі Ассанжа США, де його судитимуть за шпигунство і поширення надсекретної інформації.
Перед арештом Ассанж пообіцяв підірвати Інтернет "інформаційної бомбою", якщо суд не виправдає його.
Починаючи з 28 листопада, коли WikiLeaks розпочав публікації досьє листів американських дипломатів, ресурс перебуває під постійною хакерською атакою.
Крім того, сайт був вимушений змінити адресу, оскільки американський DNS-сервіс EveryDNS.net припинив обслуговування проекту. На даний момент WikiLeaks доступний за IP-адресою http://213.251.145.96/
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Австралія: у витоках секретної інформації винні США, а не WikiLeaks
Світ:
10120805e.jpg
За словами міністра, поява у вільному доступі подібних матеріалів піднімає питання про "адекватність" системи забезпечення безпечної передачі даних при веденні дипломатичного листування, що діє в США. Радд впевнений, що відповідальність несуть ті, хто допустив витік інформації.
Міністр нагадав, що Ассанж - уродженець Австралії, а обов’язок офіційної Канберри - забезпечувати захист і безпеку своїх громадян. Австралійське посольство в Лондоні надає главі WikiLeaks консульську підтримку.
Раніше засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж заявляв австралійській газеті The Australian, що WikiLeaks слід захищати, а не атакувати.
Ассанж залишиться в ув’язненні до 14 грудня, коли стартує друге слухання у його справі.
Газета The Independent пише, що зараз Вашингтон і Стокгольм ведуть переговори про можливість видачі Ассанжа США, де його судитимуть за шпигунство і поширення надсекретної інформації.
Перед арештом Ассанж пообіцяв підірвати Інтернет "інформаційної бомбою", якщо суд не виправдає його.
Починаючи з 28 листопада, коли WikiLeaks розпочав публікації досьє листів американських дипломатів, ресурс перебуває під постійною хакерською атакою.
Крім того, сайт був вимушений змінити адресу, оскільки американський DNS-сервіс EveryDNS.net припинив обслуговування проекту. На даний момент WikiLeaks доступний за IP-адресою http://213.251.145.96/
В тему:
Головне послання Wikileaks: всім брехунам і фарисеям буде гаплик
27 різноманітних фактів про сайт Вікілікс (Wikileaks) та його засновника Джуліана Асанжа (Jullian Assange)
Рух білого опору в США: Навіть якщо WikiLeaks замовкне – найцікавіше ще попереду
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)