Останнім часом мене переслідує відчуття, що ми живемо у вигаданій державі вигаданого світу. Ми їмо несправжню їжу з напівфабрикатів, п’ємо несправжню джерельну воду, яку щойно набрали з крану гнилих каналізаційних систем, носимо взуття та сумки зі шкірозамінника, читаємо брехливі статті джинсових газет, дивимось брехливі новини які з телеекранів нам розповідають тітоньки з фарбованим волоссям та натягнутою посмішкою…
Чому ж у нас все саме так? Чому бути справжнім – просто не вигідно?
Українська влада – не легітимна, і сьогодні це зрозуміло всім. І громадянам, і закордонним оглядачам, і самій владі. Легітимним є лише той керівник, якого визнає і сприймає суспільство. Чи можна вважати за актуальне таке твердження у відношенні до нашої держави? Судіть самі.
Бізнес ухиляється від сплати податків, адже не впевнений в тому, що ці кошти підуть за цільовим призначенням. Правоохоронні органи не ловлять правопорушників, адже значна їх частина сидить у зручних кріслах і пише їм накази. Суди притягають до відповідальності тих, хто запропонує меншого хабара. Головним фальшивомонетником у державі є НБУ, який друкує нічим не підкріплені папірці і називає їх грошима.
Вся бюрократична система не визнає себе легітимною, адже пріоритетними для чиновництва є кулуарні домовленості, тобто відносини поза офіційним законодавством. А основним джерелом доходу для неї є не заробітна платня, а хабарі…
Отож, доводиться констатувати відсутність суспільної легітимності діючої влади. Ви, звісно, можете мені заперечити – хоч якою б недолугою не була наша влада, але вона законна. Якими б ці закони не були, але вони існують.
І тут я вам змушений заперечити. Сьогодні наша влада втратила і юридичну легітимність – вона свідомо і системно порушує українське законодавство.
Давайте розглянемо факти:
В Україні не було створено легітимної більшості, адже діюча парламентська більшість була утворена не депутатськими фракціями, а самими депутатами;
«Уряд» нелегітимний, оскільки був поданий призначений неконституційною більшістю голосів;
«Парламент» нелегітимний, оскільки, попри відсутність коаліційної більшості, не був розпущений та переобраний.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Україна, чи «Матриця»?
Світ:
matrix_2011-01-12.jpg
Українська влада – не легітимна, і сьогодні це зрозуміло всім. І громадянам, і закордонним оглядачам, і самій владі. Легітимним є лише той керівник, якого визнає і сприймає суспільство. Чи можна вважати за актуальне таке твердження у відношенні до нашої держави? Судіть самі.
Бізнес ухиляється від сплати податків, адже не впевнений в тому, що ці кошти підуть за цільовим призначенням. Правоохоронні органи не ловлять правопорушників, адже значна їх частина сидить у зручних кріслах і пише їм накази. Суди притягають до відповідальності тих, хто запропонує меншого хабара. Головним фальшивомонетником у державі є НБУ, який друкує нічим не підкріплені папірці і називає їх грошима.
Вся бюрократична система не визнає себе легітимною, адже пріоритетними для чиновництва є кулуарні домовленості, тобто відносини поза офіційним законодавством. А основним джерелом доходу для неї є не заробітна платня, а хабарі…
Отож, доводиться констатувати відсутність суспільної легітимності діючої влади. Ви, звісно, можете мені заперечити – хоч якою б недолугою не була наша влада, але вона законна. Якими б ці закони не були, але вони існують.
І тут я вам змушений заперечити. Сьогодні наша влада втратила і юридичну легітимність – вона свідомо і системно порушує українське законодавство.
Давайте розглянемо факти:
В Україні не було створено легітимної більшості, адже діюча парламентська більшість була утворена не депутатськими фракціями, а самими депутатами;
«Уряд» нелегітимний, оскільки був поданий призначений неконституційною більшістю голосів;
«Парламент» нелегітимний, оскільки, попри відсутність коаліційної більшості, не був розпущений та переобраний.
Читати далі
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)