Об’єкти на території столиці, будівництво яких розпочалося незаконним шляхом, будуть демонтовані, заявив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.
"Сьогодні відбулася нарада у Олександра Павловича Попова стосовно усіх скандальних будівництв у місті", - зазначив він.
Також Мазурчак повідомив, що всі питання, пов’язані з такими спорудами, вирішуватимуться виключно з точки зору юридичної оцінки і оцінки містобудівної ради.
"Він (Попов, - ред.) заявив, що, швидше за все, деякі об’єкти доведеться зруйнувати, не зважаючи на їхню стадію будівництва", - зазначив чиновник.
Говорячи про будівництво біля станції метро Театральна, перший заступник голови КМДА зазначив, що у забудовників є рішення суду, яке дозволило їм продовжувати будівництво, а на заклик КМДА добровільно зупинити роботи реакції не було.
За його словами, знесення незаконно побудованих об’єктів відбуватиметься комунальними підприємствами з подальшим відшкодуванням коштів забудовником. Раніше повідомлялося, що київські власті прийняли рішення не зносити старі будинки на Нивках, Дарниці і Святошино, а лише утеплити і модернізувати їх.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
КМДА обіцяє демонтувати усі незаконно розпочаті київські забудови
Світ:
11012403e.jpg
Також Мазурчак повідомив, що всі питання, пов’язані з такими спорудами, вирішуватимуться виключно з точки зору юридичної оцінки і оцінки містобудівної ради.
"Він (Попов, - ред.) заявив, що, швидше за все, деякі об’єкти доведеться зруйнувати, не зважаючи на їхню стадію будівництва", - зазначив чиновник.
Говорячи про будівництво біля станції метро Театральна, перший заступник голови КМДА зазначив, що у забудовників є рішення суду, яке дозволило їм продовжувати будівництво, а на заклик КМДА добровільно зупинити роботи реакції не було.
За його словами, знесення незаконно побудованих об’єктів відбуватиметься комунальними підприємствами з подальшим відшкодуванням коштів забудовником. Раніше повідомлялося, що київські власті прийняли рішення не зносити старі будинки на Нивках, Дарниці і Святошино, а лише утеплити і модернізувати їх.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)