Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Тероризм – явище суто імперське

На думку спадають слова Хеменгуея: «По кому б’є дзвін - він б’є по тобі». Звісно, що смерть будь-якої людини – це трагедія. Шкода всіх, що загинули і постраждали від цього вибуху. Вочевидь, серед них були й українці, що особливо сумно (маю на увазі, передовсім, кровнодуховних братів і сестер, а не формальних громадян - бо хто нам ближчий: єврей з Одеси чи українець з Курська?).
Офіційні зведення про цю трагедію, звичайно, жахливі. Але мало хто аналізує причини того, що сталося. Згадують лишень про якогось чоловіка-терориста східної зовнішності (китаєць, японець, татарин?), адже раніше терор в Росії завжди асоціювався з кавказцями.

Зрозуміло, що самогубець, який пішов на такий крок, зробив це не з економічних, а з політичних міркувань. Що могло його штовхнути на такий крайній захід? Очевидно, повна безвихідь і безнадія. Але це дуже схоже на відповідь офіційній московській владі з боку поневолених народів. Ніщо не може виправдати теракт і величезну кількість жертв, що він за собою тягне. Проте таку агресію можна пояснити. А тому – попередити і не допустити.

Вибухи на Дубровці («Норд-Ост»), Беслані, у московському метро – це реакція на імперську політику Москви. За спробу чеченців вирватися з московського ярма і створити власну державу московський режим вже винищив близько мільйона гордих синів Ічкерії.

Але хтось скаже, що Москва далеко, і можна висловити співчуття, навіть надіслати урядову телеграму чи поспівчувати офіційним особам по спецзв’язку, і на тому заспокоїтися. Однак, не забуваймо, що московські війська стоять в Криму, і Україна вже стала мішенню для нових воїнів Аллаха. Чим думали ті, хто підтримував продовження перебування російського Чорноморського флоту ще на 25 років? Та вони ж провокували терористів і повинні понести за це завчасну кару.

Події в аеропорту «Домодєдово» ще раз засвідчують, що нам потрібно просто відгородитися від Кремля, бо ці карлики в своїх імперських амбіціях не зупиняться ні перед чим (ходять чутки, що часто такі теракти в Росії просто інспіровані владою з метою закручування гайок, запровадження поліцейської держави та нищення інакодумців). Отож, згадаймо гасло Миколи Хвильового: «Геть від Москви!».

Ростислав Новоженець,
заступник голови Української Республіканської партії


>Докладніше читайте тут
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи