На думку спадають слова Хеменгуея: «По кому б’є дзвін - він б’є по тобі». Звісно, що смерть будь-якої людини – це трагедія. Шкода всіх, що загинули і постраждали від цього вибуху. Вочевидь, серед них були й українці, що особливо сумно (маю на увазі, передовсім, кровнодуховних братів і сестер, а не формальних громадян - бо хто нам ближчий: єврей з Одеси чи українець з Курська?).
Офіційні зведення про цю трагедію, звичайно, жахливі. Але мало хто аналізує причини того, що сталося. Згадують лишень про якогось чоловіка-терориста східної зовнішності (китаєць, японець, татарин?), адже раніше терор в Росії завжди асоціювався з кавказцями.
Зрозуміло, що самогубець, який пішов на такий крок, зробив це не з економічних, а з політичних міркувань. Що могло його штовхнути на такий крайній захід? Очевидно, повна безвихідь і безнадія. Але це дуже схоже на відповідь офіційній московській владі з боку поневолених народів. Ніщо не може виправдати теракт і величезну кількість жертв, що він за собою тягне. Проте таку агресію можна пояснити. А тому – попередити і не допустити.
Вибухи на Дубровці («Норд-Ост»), Беслані, у московському метро – це реакція на імперську політику Москви. За спробу чеченців вирватися з московського ярма і створити власну державу московський режим вже винищив близько мільйона гордих синів Ічкерії.
Але хтось скаже, що Москва далеко, і можна висловити співчуття, навіть надіслати урядову телеграму чи поспівчувати офіційним особам по спецзв’язку, і на тому заспокоїтися. Однак, не забуваймо, що московські війська стоять в Криму, і Україна вже стала мішенню для нових воїнів Аллаха. Чим думали ті, хто підтримував продовження перебування російського Чорноморського флоту ще на 25 років? Та вони ж провокували терористів і повинні понести за це завчасну кару.
Події в аеропорту «Домодєдово» ще раз засвідчують, що нам потрібно просто відгородитися від Кремля, бо ці карлики в своїх імперських амбіціях не зупиняться ні перед чим (ходять чутки, що часто такі теракти в Росії просто інспіровані владою з метою закручування гайок, запровадження поліцейської держави та нищення інакодумців). Отож, згадаймо гасло Миколи Хвильового: «Геть від Москви!».
Ростислав Новоженець,
заступник голови Української Республіканської партії
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Тероризм – явище суто імперське
Світ:
domoded_20110126.jpg
Зрозуміло, що самогубець, який пішов на такий крок, зробив це не з економічних, а з політичних міркувань. Що могло його штовхнути на такий крайній захід? Очевидно, повна безвихідь і безнадія. Але це дуже схоже на відповідь офіційній московській владі з боку поневолених народів. Ніщо не може виправдати теракт і величезну кількість жертв, що він за собою тягне. Проте таку агресію можна пояснити. А тому – попередити і не допустити.
Вибухи на Дубровці («Норд-Ост»), Беслані, у московському метро – це реакція на імперську політику Москви. За спробу чеченців вирватися з московського ярма і створити власну державу московський режим вже винищив близько мільйона гордих синів Ічкерії.
Але хтось скаже, що Москва далеко, і можна висловити співчуття, навіть надіслати урядову телеграму чи поспівчувати офіційним особам по спецзв’язку, і на тому заспокоїтися. Однак, не забуваймо, що московські війська стоять в Криму, і Україна вже стала мішенню для нових воїнів Аллаха. Чим думали ті, хто підтримував продовження перебування російського Чорноморського флоту ще на 25 років? Та вони ж провокували терористів і повинні понести за це завчасну кару.
Події в аеропорту «Домодєдово» ще раз засвідчують, що нам потрібно просто відгородитися від Кремля, бо ці карлики в своїх імперських амбіціях не зупиняться ні перед чим (ходять чутки, що часто такі теракти в Росії просто інспіровані владою з метою закручування гайок, запровадження поліцейської держави та нищення інакодумців). Отож, згадаймо гасло Миколи Хвильового: «Геть від Москви!».
Ростислав Новоженець,
заступник голови Української Республіканської партії
>Докладніше читайте тут
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)