Днями у ЗМІ з’явилося анонімне повідомлення людини, котра взяла на себе відповідальність за підрив пам’ятника Сталіну у Запоріжжі. Інформація, яку оприлюднює автор, на перший погляд, схожа на правду. Бо, мабуть, він знайомий з деталями операції з ліквідації Коби, оскільки подається докладний опис самого процесу підготовки до так званого теракту в хронометражі, описується склад вибухівки тощо. Який висновок звідси випливає?
Якщо все описане відповідає дійсності, то автор повідомлення (подаємо нижче) є або справжнім виконавцем підриву, або ознайомлений з матеріалами оперативно-слідчих дій. Цілком можливо, анонім є фахівцем з підривної діяльності, яких готували у радянських спецслужбах. Якщо він пішов на такий вчинок, то мусив мати відповідні мотиви. Скажімо, його родина потерпіла від сталінських репресій, і він виконав моральний обов’язок свідомої людини, відплативши у такий спосіб тиранові.
Або він є колишнім працівником правоохоронних органів, що був незаконно звільнений, має образу на колег, і це його своєрідна помста.
Мало віриться в те, що це народний месник, який, з його слів, взагалі не допустить до появи інших пам’ятників Сталіну, зокрема, в Одесі. Бо взагалі спілкується російською мовою і тому є дивним його захист українських націоналістів, які перебувають під слідством.
Але, швидше за все, це банальна «качка», підготована тим же СБУ, слідство якого проти «тризубівців» зайшло в глухий кут. Зрозуміло, що незабаром молодих хлопців доведеться таки випустити. А хто відповість не лише за їхнє незаконне утримання понад 72 години під слідством без належних підстав, але й застосування до них фізичних тортур?
Окрім того, всі затримані є східняками, що автоматично провокує зростання націоналістичних настроїв на сході України. Отож, оптимальний вихід з ситуації – породити такого собі українського Бен Ладена, зіпхнувши на нього всю вину і, таким чином, вийти сухими з води.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
В Україні з’явився свій Усама Бен Ладен?
Світ:
benladen_20110204.jpg
Або він є колишнім працівником правоохоронних органів, що був незаконно звільнений, має образу на колег, і це його своєрідна помста.
Мало віриться в те, що це народний месник, який, з його слів, взагалі не допустить до появи інших пам’ятників Сталіну, зокрема, в Одесі. Бо взагалі спілкується російською мовою і тому є дивним його захист українських націоналістів, які перебувають під слідством.
Але, швидше за все, це банальна «качка», підготована тим же СБУ, слідство якого проти «тризубівців» зайшло в глухий кут. Зрозуміло, що незабаром молодих хлопців доведеться таки випустити. А хто відповість не лише за їхнє незаконне утримання понад 72 години під слідством без належних підстав, але й застосування до них фізичних тортур?
Окрім того, всі затримані є східняками, що автоматично провокує зростання націоналістичних настроїв на сході України. Отож, оптимальний вихід з ситуації – породити такого собі українського Бен Ладена, зіпхнувши на нього всю вину і, таким чином, вийти сухими з води.
Ростислав Новоженець
>Докладіше читати тут
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)