Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Лиш нова Україна розквітне!

В Україні наростає розчарування людей у всьому. От були українці зачаровані обіцянками влади, а тепер розчарувалися, тобто стали тверезо дивитися на речі. Це добре. А погано те, що чимало українців розчаровані в самій українській державі і вже не вірять у її майбутній розквіт.
Прикладом такого розчарування є публікація - крик душі Д. Бобкова в газеті «Обухівські вісті» №5(456) 12.02.2011 р. «Як українець щастя шукає». От він пише: «…Щоб жити добре, потрібно перестати бути жадібним, треба стати іншим (не українцем!!?). А чи стане українець іншим..? І чи буде колись на Україні добре – беруть сумніви… Чому про національну ідею ніхто не кричить?! Чому українцю це не дано? Де хоч щось, що об’єднало б країну і зробило б українця справді вільним?! Де ті дії українця, що характеризували б його, як гідного?! Невже зникла Україна, вмерла – це ми її вбили, стерли з пам’яті, з лиця Землі…».

Наберіться терпіння, прочитайте далі і тоді, може, світ нам трохи розвидниться і в ньому ми побачимо прекрасну українську перспективу.

Найперше слід затямити собі, що всі події у світі відбуваються не самопливом, а насправді цим усім Хтось управляє, а Інший Хтось цьому протистоїть. Мабуть же не лише я вслід за Бальзаком здогадався, що влада є не що інше, як безперервна змова.( Це я сказав для того, щоб стало ясно, чого «в нас все так погано». Насправді це не так, бо не «все», а цей стереотип нав’язаний чужинським інформаційним простором більшості українців, щоб викликати в наших душах сум’яття і паніку. Це є справжня інформаційна війна проти України).

Друге, що варто знати, так це те, що Земля заселена Творцем величезним різноманіттям живих істот, об’єднаних у спільноти. Для кожної з них визначена персональна місія на Землі. От що цікаво: адже ніхто в своєму саду не хоче мати в із квітів лише ромашки, а хоче насолоджуватися розмаїттям квітів і трав. А от же ж багато українців попалися на гачок ворожих ідей інтернаціоналізму й космополітизму, погодившись в душі, що «в майбутньому відбудеться неминуче злиття націй» у одну велику «людську ромашку». То знайте, що колись ви погодилися на щезання українців, а це отепер і відбувається поволі з нашим народом.

Насправді наша нація не щезає, а змінюється, як і інші нації. Український вчений М. Чмихов довів, що ще з доби неоліту перша лінія розвитку людності Праукраїни домінує і дотепер. Саме він доказав, що через кожні 532 р. український народ, як геосоціальний організм, оновлюється і змінює свою назву.
Це зараз ми українці-козаки, а перед цим предки наші були русичами, антами, скитами... і в далекому минулому трипільцями.

Щоб нове народилося, треба, щоб старе загинуло, як зернина в землі проростає, сама пропадає, а з неї виростає колосок із новим зерном. Отак і ми в 2011 році спостерігаємо занепад нашої нації і мало хто знає, що з 2015 р. розпочнеться народження нової української нації.

Слідком за вченим Чмиховим це зрозумів і усвідомив учений і письменник Ігор Каганець. Що цей чоловік ще й мислитель, можна було зрозуміти, прочитавши дві його книги: «Арійський стандарт» та «Пшениця без куколю».

Багато років готує грунт для нової нації разом з колом однодумців Петро Матвієнко – Координатор постійно-діючих науково-практичних конференцій «Буття українців». Ще в 2007 р. на одній із конференцій був розглянутий і схвалений «Засадничий всеукраїнський проект Конституційних норм і вимог, підготовлений представниками українського народу-суверену, як власника Верховної влади». Мабуть вже років із десять Світлі Українці розробляють НОВИЙ СВІТОГЛЯД для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.

То якою ж буде наша оновлена нація? Суспільство буде структуроване за варновим принципом, а не за партійним, як нині. Це будуть три основні групи: 1) мудреці, 2) адміністратори і воїни; 3) виробники – бізнесмени і спеціалісти. На чолі держави буде стояти Президент-Гетьман, який матиме всю повноту влади в країні і буде відповідати за якість свого управління і його наслідки для нації своїм майном, своєю свободою і навіть життям.

Нові українці будуть жити за орійським принципом: все, що робиться з власної волі – це добро, а все, що чиниться з чужої волі – це зло. Вони будуть дотримуватися трьох золотих правил життя: 1) ОЗДОРОВЛЮЙСЯ! 2) ЗАЙМАЙСЯ УЛЮБЛЕНОЮ СПРАВОЮ! 3) ТРИМАЙСЯ ЗА СВОЇХ!

В це важко зараз повірити…

Давайте вслід за Ігорем Каганцем уявимо собі Україну як 4-поверховий будинок і розселимо в ньому за поведінковим принципом весь український народ.

Тоді на першому поверсі ми помітимо нещасних, принижених і частково деградованих людей. Вони вважають, що Україна приречена і тому нічого не роблять для зміни ситуації. Їхній життєвий простір можна назвати простором страждань.

На другому поверсі серед людей панують теж негативні емоції, бо тут вирує політична й економічна боротьба, де ніхто нікому не вірить. Це простір боротьби. Народ зачаровано спостерігає за цим всеукраїнським гармидером і вболіває за «своїх» паразитів та проклинає «чужих». У цьому просторі ніхто не зможе добитися остаточної перемоги.

На третьому поверсі живуть люди авантюрного типу і їхній життєвий простір можна назвати простором пригод та пристрастей –додам я. Тут теж панує боротьба, хоча й переважають позитивні емоції, однак саме пригоди і пристрасті керують тут людиною.

Четвертий поверх – це простір волі. Бо тут живуть українці, для яких мірилом якості їхнього життя є не багатство, а час, який людина може уділити заняттям улюбленою справою та роботою. Це гармонійні люди. Вони дивляться на другий поверх і намагаються не втягуватися в тактичні бої, хоч іноді й дуже їм цього хочеться.

Оце і є ті українці, які вже зараз живуть за наведеним раніше орійським принципом. Вони знають, що стара система розвалиться й без них. Вони ж також усвідомили, що новий світ без них не народиться. Оце і є нова українська еліта – засновник нової української нації – НОВОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ.

Досі читач-скептик може сказати, що наведене вище є просто балачками. Я порадую оптимістів ДОБРОЮ НОВИНОЮ: нова українська еліта приступила до саморганізації і одночасного планування Нової Української Держави. Їй вже присвоєна попередня назва – Третій Гетьманат. Нас, тих, що знайшли один одного по всій Україні і по всьому світі, ще менше тисячі, але з кожним днем число засновників Третього Гетьманату зростає. Українська Національна Громада – основа майбутньої Нової України, знаходиться на початковій стадії формування в рої, сотні і полки, як адміністративні і господарчі структурні одиниці майбутньої держави.

Засновників Третього гетьманату не може бути багато. Хай оцю мою статтю прочитаєте ви і хай вас буде 500. Я сподіваюсь, що серед вас знайдеться хоч одна людина, особистим простором якої вже є простір волі, або вона вже наближається до нього. Цей українець чи українка мене зрозуміють, бо вони вже давно чекали на цю інформацію. І вони мене знайдуть!

Я сподіваюсь, що хоч один із 500 читачів захоче стати творцем Нової України. І тоді мета цієї публікації буде досягнута. Я також надіюся, що число глибоко розчарованих в Україні, зменшиться, бо ви люди письменні й розумні.

То хай же так воно і буде!


В тему:

Машина часу «Третій Гетьманат» – реконструкція козацького духу в технотронну епоху

Республіка, Гетьманат, Брахманат

Живе Слово – вхідний квиток до Третього Гетьманату

Голодомор дає Україні карт-бланш

Чому братва безумствує?

Де знайти нову еліту?

Випуск 7 "Народного Оглядача": замовляйте для себе і родичів!

Центр і периферія, або пробудження Пульсара

Вара – постіндустріальний монастир

Тризуб свободи і Дракон волі

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи