Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Контроль: Народжених не в пологовому будинку дітей реєструвати не будуть

Відтепер в Україні діти, які були народжені не в пологовому будинку, реєструватися не будуть, за винятком екстрених випадків, пише ТСН. Народжених, наприклад, в літаку або на лайнері дітей, як і раніше, будуть реєструвати за актом капітана, розповів колишній лікар-акушер В’ячеслав Закревський.
Домашніх дітей, які з’явилися на світ без зайвих свідків, будуть тягати по судах. Виняток робитимуть лише тим, хто дійсно просто не встиг доїхати до пологового будинку.

Отримати свідоцтво про реєстрацію дитини зі старим пакетом документів - довідкою від педіатра і заявами від двох свідків - більше не вдасться.

Для українців, які народили після 1-го січня, така новація стала сюрпризом. Без виписки з пологового будинку вони - не батьки, а дитина - не існує.

За наявними даними, поза стінами лікарні щороку народжують близько 10 тисяч жінок.


В тему:

Паралельне суспільство: Косівський урок для України
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи