10 квітня 2011 року (минулої неділі) в містечку Гмюнд (Федеральна земля Австрія) відбулася громадська панахида вшанування пам’яті українських біженців від російського фронту часів Першої Світової війни, які проживали 1914-1919 роках у таборі біженців поблизу цього містечка.
В урочистій церемонії ініційованій Спільнотою прихильників Всеукраїнського Об’єднання "Свобода" взяли участь представники українських громад Відня (Австрія), Праги, Плзень (Чехія) та місцеві жителі.
Захід розпочався молитвою за померлих. Потім перед присутніми виступив віце-президент Міжнародного Об’єднання "Українська Свобода" пан Олег Зайнуллін та голова Спільноти прихильників ВО "Свобода" з Відня (Австрія) пан Віталій Прошкін. В своїх виступах вони згадали історію табору, тяжкі часи І Світової війни та жорстокості російських царських вояків, перед якими мусили відступати цивільні біженці з українських етнічних земель Королівства Галичини та Ландомерії та Герцогства Буковини в далеку, але гостинну Австрію.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Вшанування пам’яті померлих українських біженців від російського фронту 1914-1919 в Австрії
Світ:
wszanuw_20110413.jpg
Захід розпочався молитвою за померлих. Потім перед присутніми виступив віце-президент Міжнародного Об’єднання "Українська Свобода" пан Олег Зайнуллін та голова Спільноти прихильників ВО "Свобода" з Відня (Австрія) пан Віталій Прошкін. В своїх виступах вони згадали історію табору, тяжкі часи І Світової війни та жорстокості російських царських вояків, перед якими мусили відступати цивільні біженці з українських етнічних земель Королівства Галичини та Ландомерії та Герцогства Буковини в далеку, але гостинну Австрію.
Читати повністю тут
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)