9 травня щороку має бути Днем Світової Скорботи за всіма загиблими і невинно убієнними. Це особливо стосується України, де загинуло багато мільйонів людей у часи панування імперіалістичних, авторитарно-терористичних, комуністичних та інших режимів, у т.ч. гітлерівського. Проте цього не сприймають наші безчесні законники.
Ще не затверджений президентом Закон України від 20 квітня 2010 р. "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр." (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) порушує вимоги статей 2,3,5,8,11,20,22,65,68 Конституції України, бо єдиним державним, а отже й офіційним, в Україні є синьо-жовтий прапор - символ незалежності.
Червоний прапор із зіркою, серпом і молотом (названий переможним аж через багато років після війни) майже ідентичний держпрапору неіснуючого СРСР та його компартії, що присвоюють собі перемогу над фашизмом і нацизмом. Але ж ця перемога у Другій Світовій війні була здобута коаліцією трьох держав і багатьма народами. Світ оплакує жертви, а Україну імперці та їх прихвосні втягують у те, що зветься на їх мові "пір во врємя чуми".
Поясню, чому названий закон дисонує з Конституцією України, не відповідає багатьом її статтям, витягами з неї:
ст.2, "Територія України... є цілісною і недоторканною" (офіційне використання чужих прапорів з пропагандистською метою є зазіханням на її цілісність і нашу державну незалежність – це було б прецедентом у світовій історії);
ст.3, "Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою... цінністю" (так як більшість галичан зазнали тортур і переслідувань від комуністичного режиму СРСР, НКВД, КГБ, "трійок" і СМЕРШу, вони проголосували за незалежність, проти російського імперського тоталітаризму і комунізму з їх символами та червоними прапорами, за свою гідність, недоторканність та безпеку і готові відстоювати свої права – отже використання червоних прапорів може привести до масових зіткнень і заворушень);
ст.5, "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади є народ..." (ніхто з авторів ганебного закону не питав, що думає з цього приводу український народ);
ст.8, "Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України" (порушено багато статей - цей закон мав би прийматися конституційною більшістю, він є антиконституційним, тому Конституційний Суд України має його скасувати);
ст.11, "Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури..." (прокомуністичний, проімперський закон розділяє націю, б’є по її історичній свідомості, традиціях і культурі);
ст.17, "Захист суверенітету та територіальної цілісності.., забезпечення інформаційної безпеки..." (все робиться для послаблення суверенітету, розвалу держави, інформація про минулу війну та перемогу подається у викривленому світлі, з позицій Росії);
ст.20, "Державними символами України є Державний Прапор.., Герб.., Гімн" (не можна називати офіційним і прирівнювати прапор якоїсь дивізії вже не існуючого СРСР до Державного Прапора України – це нонсенс);
ст. 22, "При прийнятті нових законів... не допускається порушення змісту та обсягу існуючих прав і свобод" (в українців хочуть забрати право на їх власне трактування минулої війни, історичні бойові й звитяжні прапори, під якими вони виборювати незалежність);
ст. 60, "Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи закони" (названий закон опосередковано має статус злочинного наказу для органів місцевого самоврядування, звужує їх права);
ст. 65, "Захист Вітчизни, незалежності... шанування її державних символів є обов’язком громадян України" (ті, хто зневажає це,особливо "законодавці", повинні відповісти перед народом!);
ст. 68, "Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України... "(!!!)
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Не святкування, а світова скорбота
Світ:
wyzwol_20110429.jpg
Червоний прапор із зіркою, серпом і молотом (названий переможним аж через багато років після війни) майже ідентичний держпрапору неіснуючого СРСР та його компартії, що присвоюють собі перемогу над фашизмом і нацизмом. Але ж ця перемога у Другій Світовій війні була здобута коаліцією трьох держав і багатьма народами. Світ оплакує жертви, а Україну імперці та їх прихвосні втягують у те, що зветься на їх мові "пір во врємя чуми".
Поясню, чому названий закон дисонує з Конституцією України, не відповідає багатьом її статтям, витягами з неї:
ст.2, "Територія України... є цілісною і недоторканною" (офіційне використання чужих прапорів з пропагандистською метою є зазіханням на її цілісність і нашу державну незалежність – це було б прецедентом у світовій історії);
ст.3, "Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою... цінністю" (так як більшість галичан зазнали тортур і переслідувань від комуністичного режиму СРСР, НКВД, КГБ, "трійок" і СМЕРШу, вони проголосували за незалежність, проти російського імперського тоталітаризму і комунізму з їх символами та червоними прапорами, за свою гідність, недоторканність та безпеку і готові відстоювати свої права – отже використання червоних прапорів може привести до масових зіткнень і заворушень);
ст.5, "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади є народ..." (ніхто з авторів ганебного закону не питав, що думає з цього приводу український народ);
ст.8, "Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України" (порушено багато статей - цей закон мав би прийматися конституційною більшістю, він є антиконституційним, тому Конституційний Суд України має його скасувати);
ст.11, "Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури..." (прокомуністичний, проімперський закон розділяє націю, б’є по її історичній свідомості, традиціях і культурі);
ст.17, "Захист суверенітету та територіальної цілісності.., забезпечення інформаційної безпеки..." (все робиться для послаблення суверенітету, розвалу держави, інформація про минулу війну та перемогу подається у викривленому світлі, з позицій Росії);
ст.20, "Державними символами України є Державний Прапор.., Герб.., Гімн" (не можна називати офіційним і прирівнювати прапор якоїсь дивізії вже не існуючого СРСР до Державного Прапора України – це нонсенс);
ст. 22, "При прийнятті нових законів... не допускається порушення змісту та обсягу існуючих прав і свобод" (в українців хочуть забрати право на їх власне трактування минулої війни, історичні бойові й звитяжні прапори, під якими вони виборювати незалежність);
ст. 60, "Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи закони" (названий закон опосередковано має статус злочинного наказу для органів місцевого самоврядування, звужує їх права);
ст. 65, "Захист Вітчизни, незалежності... шанування її державних символів є обов’язком громадян України" (ті, хто зневажає це,особливо "законодавці", повинні відповісти перед народом!);
ст. 68, "Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України... "(!!!)
Читати повністю ТУТ
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)