14 травня група т. зв. растаманів намагатиметься провести в Запоріжжі «Марш Свободи в рамках GLOBAL MARIJUANA MARCH» - ходу центральним проспектом міста з метою легалізації «легких» наркотиків.
З цього приводу Організація «НЕБО» офіційно заявляє:
- ми глибоко обурені ситуацією, що складається у місті. Наркомани, замість того, щоб лікуватися у відповідних закладах, вже відверто плюють на мораль і мають намір організовано пройти містом;
- усіма законними методами Організація «НЕБО» буде чинити опір проведенню «ходи наркоманів»;
- ми направляємо звернення до міського УМВС в Запоріжжі, управління СБУ та виконкому Запорізької міської ради з вимогами заборонити проведення маршу і притягнути його організаторів до відповідальності. Ми вбачаємо в їхніх діях пряму рекламу наркотичних речовин та відверту провокацію, що може призвести до заворушень та порушення громадського спокою в місті.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
«Наркоманів – на нари, наркобаронам – смертну кару!»
Світ:
neboza_20110505.jpg
- ми глибоко обурені ситуацією, що складається у місті. Наркомани, замість того, щоб лікуватися у відповідних закладах, вже відверто плюють на мораль і мають намір організовано пройти містом;
- усіма законними методами Організація «НЕБО» буде чинити опір проведенню «ходи наркоманів»;
- ми направляємо звернення до міського УМВС в Запоріжжі, управління СБУ та виконкому Запорізької міської ради з вимогами заборонити проведення маршу і притягнути його організаторів до відповідальності. Ми вбачаємо в їхніх діях пряму рекламу наркотичних речовин та відверту провокацію, що може призвести до заворушень та порушення громадського спокою в місті.
Читати повністю ТУТ
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)